2018. 07. 19. csütörtök - Emília 18°C | 27°C Még több cikk.

Második lett a Pick Szeged Gyöngyösön

A Pick Szeged a második helyen végzett a gyöngyösi nemzetközi férfi kézilabdatornán. A fináléban a házigazda Gyöngyös 39-31-re győzött.
A döntőre "elfogyott" a Pick, a felnőtt játékosokból álló keret a hatvan perc alatt tíz percet nem játszott közösen. Különösen a két szlovák válogatotton, a világbajnokságot megjárt Sulcon és Stranovskyn látszott a fáradtság. Mindenképpen dicséretes volt Vadkerti Attila és a fiatal Miklós kapus játéka, akik a döntőben remek teljesítménnyel rukkoltak elő - a torna legjobb játékosának is Vadkerti Attilát választották meg.

Gyöngyös-Pick Szeged 39-31 (21-16)
A Pick gólszerzői: Baláz 7, Grüngfelder 6, Sulc 5/4, Butenko 5, László 4, Vadkerti 2, Bajorhegyi, Kupcsik.

A Pick Szeged férfi kézilabdacsapata 12-12-es félidő után 29-26-ra nyert a PLER ellen a gyöngyösi nemzetközi férfi kézilabdatornán, és bejutott a fináléba.

Az első félidőben és a második félidő elején még akadozott a gépezet, rengeteg technikai hibát vétett a Szeged. A meccs elején Tatai nagyszerűen védett, a második félidőben pedig Tóth Mihály remekelt.

A mezőnyjátékosok közül Vadkerti Attila adott lendületet a csapatnak, így a végén három góllal, 29-26-ra legyőzték a PLER együttesét, és bejutottak a döntőbe, ahol a házigazda Gyöngyös lesz a szegediek ellenfele, akik 35-33-ra nyertek a Kassa ellen.

Pick Szeged-PLER 29-26 (12-12)
A Pick gólszerzői: Vadkerti 7, Butenko 6, Sttanovsky, Sulc, Grünfelder 4-4, Baláz 3, Bajorhegyi 1.

• 7. pinkfloyd60 2011. január 31. 06:06
    „Hello! Tartalékosak voltunk,igaz! De a Pick szeged néven induló csapat az mindig a Pick Szeged!!! Megkérdezte itt valaki így mi értelme volt,hát annyi,hogy megint kaptunk egy jó nagy blamát,rajtunk röhög a magyar kézilabda társadalom!!!”
  • 6. hahaha62 2011. január 30. 10:37
    „ide csak a nevemet kell beírni.........hahahahahahaha”
  • 5. rambla 2011. január 30. 10:34
    „Tisztelt BB!
    Tartózkodjon a személyes és sértő megjegyzésektől. Nem csak az én irányomban, hanem mások irányában is!
    A Pick Szeged néven indultunk el és nem Pick ifi, vagy serdülő néven! A keretet zömében azok a játékosok alkották, akiket profi szerződés köt a klubjukhoz! Azaz, ezért pénzt kapnak!
    Sőt, a felnőtt kerethez tartoznak, egész évben (egy-két kivételtől eltekintve) az első csapatnál készülnek!
    Ha, nem vagyunk képesek tisztességesen lejátszani két mérkőzést, akkor azt nem szabad felvállalni!
    Ugyanis ennek így semmi értelme nem volt!
    Próbáljon meg higgadt maradni és ne zsigerből reagáljon a más véleményére. Attól, hogy agresszívan írt az irányomba, még nem lesz igaza!
    Tisztelettel: Jonh Rambla”
  • 4. Boribona 2011. január 30. 09:30
    „.... rambla.

lehet, elkerülted a figyelmed, h a torna idején épp kb. a repülőgépen ültek a csapat alapemberei.
    szóval leltározd már fel, hányan hiányoztak a csapatból, és az egyébként itthon lévők közül hány utazott el Gyöngyösre, és az ott lévők közül hány lépett pályára, és hány percet játszott.
    Ha ezzel végeztél, akkor majd rájössz <moderálva...>”
  • 3. rambla 2011. január 30. 08:54
    „Ez szép és tiszteletre méltó eredmény a harcos és komoly játékerőt képviselő NB/B -s csapat ellen!
    Tovább öregbítették a szegedi kézilabda hírnevét.
    Gratulálok!”
  • 2. stevestone 2011. január 30. 08:46
    „Tisztelt love!

A Pick Szeged ificsapatában védő Miklós Gergő is játéklehetőséghez jutott a tornán.

Örülök, hogy tájékoztathattam.

Üdv,
    GyI”
  • 1. love 2011. január 29. 21:30
    „Kire gondoltál amikor azt írtad, h Miklós??
    A Szeged fiatal kapusának a neve Mihály :)
    Legalább ennyire figyelni kellene.......”

Edzőmeccsek: nyert a HFC és a KITE-Szeged, 14-et rúgott a Makó FC

A megyei NB-s labdarúgó-csapatok közül a Makó FC, a HFC és a KITE-Szeged is gólzáporos győzelmet… Tovább olvasom