2016. 12. 08. csütörtök - Mária -5°C | 3°C

Megint csak a Szedeák

Az elmúlt héthez hasonlóan a Csongrád megyei másodosztályú csapatok közül megint csak az SZTE-Szedeák tudott nyerni.
SZTE-Szedeák–Fehérvár KC 104–88 (23–24, 29–22, 25–19, 27–23)
NB I B csoportos férfi kosárlabda-mérkőzés, rájátszás. Újszegedi sportcsarnok, 300 néző. Vezette: Vétek, Kovács N.

SZTE-Szedeák: SIMÁNDI 23/15, Fülöp, Nagy A. 10, TANÁCS 19/9, TRÉNYI 18. Csere: KOVÁCS 24/9, Komáromi 3, Horváth 4, Szablics 2, Mészáros, Sutka 1, Magyar. Edző: Nyilas István.

Nyilas István: – A harmadik negyedtől minden tekintetben felülmúltuk ellenfelünket. Várjuk a vasárnap esti, Bonyhád elleni hazai csoportrangadót.

Ózdi KC–Makó KC 33–29 (18–13)
NB I/B-s férfi kézilabda-mérkőzés. Ózd, 300 néző. Vezette: Herczeg, Wiedemann.

Makó: Nagy Z. – Dombegyházi 2, MAJOR 10, Minik 2, Szabó P., AVAR 4, CSATÓ 3. Csere: AVRAMOV (kapus), SIMON 6, Sándor 1, Czegle, Vörös A., Madár 1. Megbízott játékos-edző: Avar György.

Avar György: – Harcosan küzdő csapatunk az utolsó tíz percben az elfogult játékvezetőktől nem kapta meg a lehetőséget az egyenlítésre.

Ybl–HVSC 10–7 (5–1, 1–2, 1–3, 3–1)
OB I/B-s férfi vízilabda-mérkőzés. Budapest, Hajós Alfréd uszoda, 50 néző. Vezette: Schlosser, ifj. Kuncz.

HVSC: Nagy P. – Nagy G. 1, BARNA T. 3, Major 1, Fodor 1, Szabó J., Hajdú 1. Csere: Gallyas, Szabó A., Kasza A. Edző: Kasza Károly.

Kasza Károly: – Sajnos már az első negyedben eldőlt a mérkőzés.

Bertók SC Szentes–Egri Vízmű 7–11 (1–3, 1–1, 2–5, 3–2)
OB I/B-s férfi vízilabda-mérkőzés. Szentes, ligeti uszoda, 50 néző. Vezette: Dalmády, Könyves.

Bertók SC: Ormai – MELKUHN 2, dr. Bertók, Araczki 1, Orosz R., Piti, Makra. Csere: Szebeni 1, Oláh 2, Czirok, Juhász T. 1, Szabó R., Zentai, Orosz L. (kapus). Játékos-edző: dr. Bertók Gyula.

Dr. Bertók Gyula: – Dekoncentrált játékunk nem vezethetett más eredményre.

Szegvár–Postás SE 8:0 (3266–3128)
NB I-es férfi tekemérkőzés, Szegvár.
Pontszerzők: Viola 543, Kecskés 558, Staberecz 526, Szabics 566, Márton 533, Rácz 540 fával.

Fit World RC Szeged–Százhalombattai Bátor Buldogok 25–0 (7–0)
NB I-es rögbibajnokság, alapszakasz, Szeged, Felső Tisza-parti stadion.
Pontszerzők: Bővíz 13, Kalmár 5, Fábián 5, Downey 2.

Szentesi '91-esek–Fit World RC Szeged 19–41 (7–8)
NB I-es rögbibajnokság, alapszakasz, Szentes.
Pontszerzők: Fekete 10, Füle 4+5, ill. Bárdos 10, Downey 7, Márton, Bővíz, Szilágyi, Szabó T. 5-5, Bagaméry 4. Juniorok: Szentes–Szeged 33–48. A szegedi csapat ezzel bajnok lett.