2016. 12. 08. csütörtök - Mária -5°C | 3°C

Megyei foci: beindult a körforgás

A hétvégén már több Csongrád megyei labdarúgócsapat is felkészülési meccset játszott, beindult a nagyüzem a pályákon.
Az NB II-es Szeged 2011 Gyulán ikszelt a román UTA Araddal – a csapat a mérkőzés után bejelentette, hogy fél plusz egy évre leigazolta az NB I-es múlttal (Zalaegerszeg) és nemzetközi tapasztalattal (Lendava, Szlovénia) rendelkező, 24 éves, Lentiben született támadót, Polareczki Rolandot.

Szeged 2011-Grosics Akadémia–UTA Arad (román) 1–1 (1–1)
Felkészülési mérkőzés, Gyula, Grosics Akadémia.
Szeged 2011-Grosics Akadémia, 1. félidő: Szántai – Szabó P., Szilvási, Markovics, Mészáros, Fitos, Berde, Veszelinov, Zabari, Karacs, Polareczki. 2. félidő: Szántai – Oláh G., Szilvási, Szabó Cs., Pászka, Kéri, Máté, Hegedűs E., Zelenyánszki, Oláh L., Germán.
Vezetőedző: Nyilas Elek.
A szegedi gólszerző: Berde.

Mórahalom–SZEOL SC 1–4 (1–2)
Felkészülési mérkőzés, Mórahalom.
Mórahalom: Halász – Takács, Vojnics- Zelics, Udvari, Barna, Gonda, Zsoldos, K. Tóth, Magyar, Szalma, Szőke. Játszottak még: Bokányi, Szücs, Márki, Németh, Fodor. Játékos-edző: Magyar György.
SZEOL SC, 1. félidő: Leindler – Bjedov, Dlusztus, Hacker, Varga, Ngalle, Puskás, Grünvald, Bata, Ondrejó, Faragó Bence. 2. félidő: Garamvölgyi – Busa, Forró, Grünvald, Faragó Béni, Bartyik, Puskás, Mucsi, Beretka, Mihálffy. Edző: Tóth Ákos.
Gólszerzők: Szőke, ill. Bata (2), Beretka, Faragó Béni.
Kiállítva: Bjedov.

Bácsalmás–Ásotthalom 3–3 (1–0)
Felkészülési mérkőzés, Bácsalmás.
Ásotthalom: Ábrahám – Pálfi, Rencsár, Grósz, Damir, Szlobodnyik, Kiszner, Csáki, Malatinszki, Mihalkó, Baji. Játszottak még: Hatvani Z., Dóra, Szolákovics, Kothencz. Edző: Kószó László.
Az ásotthalmi gólszerzők: Baji, Szlobodnyik, Hatvani Z.

FK 1899 Szeged–Mindszent 3–0 (3–0)
Felkészülési mérkőzés, Szeged, Felső Tisza-parti stadion.
FK 1899 Szeged: Vasas – Németh A., Barta, Szabó T., Heredea, Molnár, Szalai, Csuka, Lajkó, Dóra, Mihalkó. Játszottak még: Vér, Simon, Szőcs, Herczeg, Gyurkovics, Dedovics, Fodor, Lengyel, Németh G. Edző: Tóth János.
Mindszent: Szél – Rideg, Szabó B., Kispál, Galambosi, Pálinkó, Tóth Cs., Antal, Martók, Mihály, Csatlós. Játszottak még: Köblös, Páger. Megbízott edző: Tóth Csaba.