2016. 12. 10. szombat - Judit 0°C | 9°C

Reflektor, 2010.03.13.

Hétfői meccs Szentesen

A férfi futsal NB I 17. fordulójában a Legrand-MetalCom-Szentes hétfőn 20 órától a Dr. Papp László Sportcsarnokban az Üllő FC Cső-Montage gárdáját fogadja. A két gárda az utóbbi három fordulóban összesen nem aratott egy győzelmet sem. A Szentes egy ponttal gazdagodott (döntetlen, 6–6 Dunaharasztiban), a hétfői vendégek viszont háromszor kikaptak. A találkozó esélyesei ennek ellenére az első négybe vágyó Pest megyeiek, de a Szentesnek is kellene a siker, hogy az alapcélt, a legjobb nyolc közé kerülést teljesítse.

Bajnoki eredmények

A Budapest Bank férfi kézilabdaliga tegnap játszott meccsein: Dunaferr–MKB Veszprém 22–34, Kecskemét–Debrecen 37–26.

A férfi vízilabda OB I-ben: Pécs–Domino-Honvéd 7–12.

Buday: szerződésbontás

A csurgói kézilabdaklub vezetősége közös megegyezéssel szerződést bontott az eddigi vezetőedzővel, Buday Ferenccel. A csapat honlapjának beszámolója szerint az új edző személye csak a későbbiekben dől el. A Csurgó szerdán kiesett a magyar kupa negyeddöntőjében, a Balatonfüred 53–49-es összesítéssel volt nála jobb. A gárda az NB I-ben a 12 csapat közül az 5. helyen áll.

Kiss elődöntős

A dohai fedettpályás atlétikai világbajnokságon Kiss Dániel bejutott a 60 m gát elődöntőjébe. Az idén országos csúcsot (7.56 másodperc) futott Kiss futamában a második idei legjobb idővel rendelkezett, s ennek megfelelően a második helyen is ért célba az amerikai David Oliver (7.60) mögött. A 28 éves magyar atléta erőlködés nélkül, könnyed futással, 7.65 mp-cel biztosította helyét a legjobb 24 között. A 60 m gát elődöntőjét és fináléját vasárnap rendezik. A szegedi származású súlylökő, Márton Anita ma mutatkozik be a vb-n.

Vásárhelyi siker

Igazi rangadó volt csütörtökön a Hódtói Sportcsarnokban: az NB I, B csoportos kosárlabda-bajnokság harmadik helyén álló Kosársuli az ötödik Bajával találkozott. Az első félidőben végig hátrányban voltak a sok hibával játszó hazaiak, de szünet után a vásárhelyi csapat szenzációs harmadik negyedet produkált. Az ötpontos félidei hátrányból tizenöt pontos előnyt szereztek Utasiék, amit végig meg is tartottak.

EnterNet Vásárhelyi KS–Bajai FKE 98–83 (24–27, 19–21, 34–14, 21–21), Kosársuli: Balaton 9/3, CZIBERE 19/9, Vas 7, MÓCSAI 10, DIAKITE 19. Csere: UTASI 8, Kukla 7/3, Böszörményi 5/3, Szilágyi 2, Dani 8/3, Csorba 4, Grezsa B. Edző: Elek András.

Kiütéses Kecskemét-siker, irány a rájátszás!

A papírformának megfelelően simán legyőzte a sereghajtó Debrecent, ezzel bejutott a rájátszásba a… Tovább olvasom