2016. 12. 05. hétfő - Vilma -6°C | 4°C

Reflektor, 2010. 02. 09.

Szurkolói buszok

Két Pick Szeged-mérkőzésre is indul a közeljövőben szurkolói busz a Szeged étterem elől. Az első február 13-án (szombat), 14.30-kor a Kecskemét–Pick magyarkupa-visszavágóra, a másik pedig március 17-én (szerda), 7 órakor a szlovákiai Eperjesre, a Tatran Presov–Pick bajnokira. Érdeklődni a 06-30/912- 2957-es számon lehet.

Szeged GP

Harmincegy nevezővel lezajlott a biliárdosok V. Szeged Grand Prix-jának ötödik fordulója. Az elmúlt időszak legizgalmasabb és legszínvonalasabb fordulóját láthatták a nézők, a végeredmény: 1. Nagy Csaba, 2. Lackó Lénárd, 3. Kószó Gábor, 4. Neszt Tibor, 5. Horváth Ádám, Makalicza Gábor, Kocsis László és Hüber Balázs, 9. Mazán Csaba, Horváth Ottó, Dobossy Beatrix, Székely Alin.

Tornászok sikere

Két első és egy harmadik helyezést szereztek a szegedi Béke Utcai Általános Iskola tornászai a VIII. Sárfehér-kupa országos versenyen, Izsákon. A szegedi iskola tornászcsapata első helyezést nyert az országos kupa 1–2. korcsoportjában, az egyéni összetett versenyben pedig az iskola színeiben Szegfű András győzött, míg testvére, Szegfű Csanád harmadik lett. A csapat edzője Kisházi József, a felkészülésben Dencs Szilvia vett részt. A versenyen egykori magyar olimpikon tornászok biztosították a szakszerű pontozást.

Pick Szeged: tenger, havas hegycsúcsokkal

Tegnap kora délután megérkezett Görögországba, Szalonikibe a Pick Szeged férfi kézilabdacsapata. A magyar együttes szerdán 19 órakor a Bajnokok Ligájában lép pályára a PAOK ellen. Tovább olvasom