2017. 07. 20. csütörtök - Illés 21°C | 34°C Még több cikk.

Remek Pick

Nagyszerű győzelemmel kezdte a németországi nemzetközi kézilabdatornát a Pick Szeged csapata. Vladan Matics együttese 34–28-ra győzte le a spanyol Pamplonát.
Egy hét múlva a kecskeméti Szuperkupa döntőjében a Veszprém ellen játszik a Pick Szeged férfi kézilabdacsapata. Hogy minél jobb formába lendüljön, a gárda a kielcei bronzérmes torna után a nyolccsapatos chemnitzi eseményen vesz részt. A Pick tegnap a nyitókörben a nemzetközileg is jegyzett spanyol Pamplona ellen lépett pályára. A kétszeres magyar bajnok parádés első félidőt produkált, harminc perc játék után 18–8-ra vezetett. A második játékrészben már többet hibázott a Pick, de ez csak arra volt elegendő, hogy szorosabb legyen a meccs. – Sajnos egyre több játékosunk sérült, Kos és Lele nem is tudott játszani. Kérdéses a mai két meccsen, az Asztrahány és Berlin ellen, hogy Katzirz és Zvizej pályára tud-e lépni. A győzelem mindenképpen jót tett a társaságnak – fejezte be a németországi jelentést Európa egykori gólvágója.

Zvizej (jobbra) három gólt dobott, de a mai játéka kérdéses. Fotó: Segesvári Csaba
Zvizej (jobbra) három gólt dobott, de a mai játéka kérdéses.
Fotó: Segesvári Csaba

A végeredmény: Pick Szeged–Pamplona 34–28 (18–8).

A szegedi gólszerzők: Ghionea 10, Krivokapics 7, Andjelkovics 4, Zvizej, Oszmajics, Zubai 3-3, Simon, Katzirz 2–2.

• 3. frakk 2009. augusztus 23. 19:48
    „20 bekapott gól nem picit gáz. Egy valamire való csapat sem engedhet meg egy félidőben 20 bekapott gólt. Nem mindig a végeredmény számít, sajnos ez mindent elárul a további könnyelműsködésekről. A régi cipőben járunk megint??”
  • 2. lilongwe 2009. augusztus 22. 13:26
    „Az eredmény szép, viszont a második félidőben bekapott 20 gól azért egy picit gáz...
    Mindegy...jó eredmény, szép eredmény, csak így tovább...csak ne lennének hullámvölgyek...”
  • 1. Yucca 2009. augusztus 22. 10:08
    „Lehetne ez egy jó sorozat kezdete....”

FK 1899 Szeged-bravúr

Augusztus 20-án megyei selejtezőt rendeztek a labdarúgó magyar kupában. Tovább olvasom