2017. 08. 22. kedd - Menyhért, Mirjam 14°C | 24°C Még több cikk.

Szegedi AK: vereség a Viktóriától

Szombathelyen a Viktória ellen kezdte meg a női labdarúgó NB I 2013–14-es idényét a Szegedi AK csapata.
Az első bajnokin a hazai csapat dominált, és ugyan a meccs elején a vendégeknek volt több gólszerzési lehetősége, találatot nem sikerült szerezniük. Az első találat a 17. percben esett, majd a szünetig még két hazai gól született. A második játékrészben még négy találatot hozzátettek az addigi terméshez a vasiak, akiknél a mezőny legjobbja, a húszéves osztrák légiós, Heike Manhart két góljával és kiváló átadásaival jelezte, üde színfoltja lesz a magyar első osztálynak.

Cserenkó Szabolcs: – Jelenleg a két csapat között ennyi a különbség. Technikailag és taktikailag is bőven előttünk járnak a vasiak, mindkét csapat más célokért küzd a bajnokságban. Sok a pontatlanság a játékunkban, sajnos nem mindenki tud felnőni egy bizonyos szintre, de próbálom kiemelni a pozitívumokat. Erővel bírtuk az iramot, tavaly ilyenkor helyzetünk sem volt, idén akadt 2-3 lehetőségünk, amit ha értékesítünk, akkor más szájízzel jövünk haza Szombathelyről. Sajnos szűkös a merítési lehetőség, de legalább ezt tudjuk. Megyünk tovább, készülünk a következő mérkőzésre, ahol nagyon fogunk akarni...

Végeredmény:
Viktória–Szegedi AK 7–0 (3–0)
Szombathely, 100 néző. Vezette: Németh R.
Szeged: Földesi – Patocskai (Nagy D.), Kardos, Lévai, Lipták – Harcel, Dudás (Végh) – Szalai, Szil, Zimányi-Kovács – Baksa (Kasznár). Edző: Cserenkó Szabolcs.

UTC: Csabai teszthétfő

Heti két edzéssel, valamint felkészülési mérkőzésekkel halad az augusztus 26-i bajnoki rajt felé az UTC Futsal Team NB I-es csapata. Tovább olvasom