2017. 06. 29. csütörtök - Péter, Pál 24°C | 33°C Még több cikk.

Szerencsi bajnok

A közelmúltban rendezték meg a tájékozódási futók idei első országos bajnokságát hosszútávon.
A versenyt Balotaszállástól délre rendezték, több mint 600 indulóval. Az alföldi terepen, a tömegrajtos versenyben a szegediek sok szép helyezést értek el.

A felnőtt nők 18 km-es versenyében kettős szegedi siker született, hiszen Szerencsi Ildikó magabiztosan nyert, míg Novai Éva a második helyre futott be, de Nagy Virág 9. helye is biztató a jövőre nézve. A felnőtt férfiak 29 km-es versenyében mind a három indulónk pontszerző helyen végzett.

Kovács Ádám a dobogó harmadik fokára állhatott, Vajda Balázs, első éves felnőtt létére a nagyszerű 6. helyet szerezte meg, míg Novai György szenior kora ellenére is a pontszerző 8. helyen végzett.