2017. 12. 14. csütörtök - Szilárda -1°C | 9°C Még több cikk.

Török-ötös: Szeged Beton-OSC 14-6

Könnyed győzelmet aratott a Szeged Beton csapata az OSC ellen a férfi vízilabda OB I 17. fordulójában.

Szeged Beton - OSC 14-6 (3-0, 3-1, 3-2, 5-3)

Vodafone Férfi Vízilabda OB I 17. forduló
Szeged, újszegedi sportuszoda, 200 néző. Vezette: Juhász György, if. Németh András.

Szeged:Németh - Török 5, Lehmann, Varga, Vindisch, Ágner, Busila, Komlósi 2, Molnár 3, Juhász 1, Kuncz 1, Somogyi 1, Kayes 1. Edző: Kásás Zoltán.
OSC: Áts - Benczúr 2, Szécsi, Gergely, Ürögi, Cseh 1, Klie, Zentai 1, Vrezgó 1, Lipey Rózsa, Tiba 1, Hangody. Edző: Becsey Péter.
Emberelőny:5/4 ill. 7/1.
Ötméteres:3/3 ill. 2/2.
Kipontozódott: Tiba (21. perc)

Szeged Beton - OSC 14-6 KÉPGALÉRIA

Juhász akciógóljával és Török dupljával az első negyedben már 3-0-ra húzott el a Beton, a vendégek első találatára a 2. negyed 4. percéig kellett várni; Zentai előnyből vette be Németh Zsolt kapuját. Komlósi és Molnár is beköszönt Átsnak, ötgólos vezetéssel fordultak a csapatok (6-1).

A második játékrészben sem volt nehezebb dolga a Betonnak, sorra potyogtak a gólok. A 3. negyed végére 9-3 állt az eredményjelzőn. Az utolsó negyedben igazán sok gólt láthattak a nézők, az OSC-nek is sikerült szép gólokat szereznie. A vége fölényes, 14-6-os szegedi siker lett.

Elbántak a kecskeméti kézisekkel Gyöngyösön

A Veszprém elleni erőn felüli produkció után meglepő vereséget szenvedett a Kecskemét a Gyöngyös otthonában a férfi kézilabda NB I 25. fordulójában. Tovább olvasom