2017. 05. 23. kedd - Dezső 15°C | 25°C Még több cikk.

UTC-Junior Sport: gólgazdag meccsen vereség

Nem sikerült borítania a papírformát, így első NB I-es meccsén 10-4-es vereséget szenvedett az UTC-Junior Sport futsalcsapata a Colorspectrum Aramis ellen.
Colorspectrum Aramis– UTC-Junior Sport 10–4 (7–1)
Futsal NB I, 1. forduló. Budaörs, 100 néző. Vezette: Ábrahám, Csirke.
Aramis: Tyukász – Nagy G., Sivák, Kiss T., Tóth Sz. Csere: Soós (kapus), Öreglaki, Németh P., Hasenauer, Szeghy, Frank, Dávid. Edző: Frank Tamás.
UTC: Tombácz – Trucz, Hernády, Hegyesi Zs., Dürgő. Csere: Béry (kapus), Szabó L., Debreceni, Bitó A., Balogh N., Pataki. Megbízott edző: Brinszky Adrián.
Gólszerzők: Kiss T. (2.), Szeghy (5., 6.), Sivák (8., 13., 20.), Tóth Sz. (13.), Dávid (30.), Nagy G. (31.), Tyukász (40.), ill. Debreceni (15.), Hernády (32.), Hegyesi Zs. (36.), Trucz (38.).
Sárga lap: Sivák (28.), ill. Szabó L. (19.), Hernády (21.).

A hosszú várakozás után tegnap eljött a nagy nap: az UTC-Junior Sport futsalcsapata bemutatkozhatott a hazai élvonalban, az NB I-ben.

Az ellenfél a jó erőkből álló Colorspectrum Aramis csapata volt, amely már a találkozó elején megmutatta, az első osztályban azért más ritmusban játsszák a futsalt.

A 8. percben már négygólos volt a hazai vezetés, és bár a helyzetek megvoltak a szegediek előtt is, azokat nem sikerült kihasználni. A „jeget", vagy inkább a hazai védelmet Debreceni Dávid törte meg először, aki egyúttal az UTC első NB I-es gólját szerezte a 15. minutumban.

A második félidőben már élvonalbeli ritmusban játszott Brinszky Adrián csapata, amely ebben a játékrészben 3–3-as döntetlent ért el az Aramis ellen – erre a részsikerre lehet építeni. A következő fordulóban, szeptember 12-én, hétfőn 19 órától hazai pályán is bemutatkozik a csapat, méghozzá a Rubeola FC Csömör ellen.

Brinszky Adrián: – Az első félidő rémálomszerű volt, sokáig nem nagyon tudtuk, milyen rendezvényen vagyunk... A rutinos hazai játékosok minden hibánkat góllal büntették, védekezésben elmaradunk valós tudásunktól. A második félidőben akadtak biztató jelek a jövőre nézve.

További eredmények: Gödöllői Bikák–Berettyóújfalu 3–4, Üllő FC Cső-Montage– DEAC 4–4, Nagykáta–MAFC 2–3, Vasas 1988–Haladás 5–1.

Kitkáéknak marad a reményfutam az evezős vb-n

A reményfutamban folytathatja a könnyűsúlyú négypárok között versenyző, három szegedivel induló… Tovább olvasom