Zsombón nemcsak foci, verekedés is volt a felnőtt és az ificsapat meccsén is

Csongrád megye – Nemcsak a labdát, egymást is rúgták Zsombón, aminek verekedés lett a vége.
Zsombó–Csanytelek 4–1 (3–0)
Szertár Sportbolt labdarúgó megyei II. osztály. Zsombó, 100 néző. Vezette: ifj. Tóth S.
Zsombó: Szilágyi 7 – Zádori 7, Szűcs 7, Bálint V. – (Csikós 7), Bálint L. – (Székely 6), Megyeri 6, Mihálffy 6, Rárósi 7, Busa 9, Németh 7–2=5, Stefkovics 5 (Longa 6). Edző: Daru Sándor.
Csanytelek: Kalics 5 – Piacsek 5, Szeri 5–2=3, Forgó 6, Pápai 6, Urbácsik 6, Juhász 5–2=3, Bátki 5, Gyöngyösi 5 (Deák –), Mészáros 5 (Gémes –), Gál 6. Edző: Czeigersmidt Roland.
Gólszerzők: Busa (3), Csikós, illetve Urbácsik (11-esből).
Kiállítva: Németh, illetve Juhász, Szeri.
Daru Sándor: – Magabiztos győzelmet arattunk, sajnos két sérülés – az 5. és a 12. percben – sújtott bennünket, és a végén is elhagytuk volna a kiállításokat.
Czeigersmidt Roland: – Igazságos eredmény született, sajnos továbbra sem tudunk akciógólt lőni.

Ifjúságiak: Zsombó–Csanytelek 2–8

A Szertár Sportbolt megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokságban a Zsombó sima, 4–1-es győzelmet aratott a Csanytelek felett. A hazaiak szinte az első perctől magukhoz ragadták a kezdeményezést, és a találkozó elején két helyzetből elért két góljuk meghatározta a folytatásban a játék képét. A vendégeknek mindössze egy lehetőségük adódott az első félidőben. A szünet előtt, a 44. percben még növelte előnyét a Zsombó, 3–0. Fordulás után a hazai támadók több helyzetet is kihagytak, és a csanyiak is többször kerültek a „kapu elé", mint az első játékrészben, mégis csak 11-esből sikerült szépíteniük. A mérkőzés végét a kiállítások jellemezték, a 84. percben a csanyteleki Szeri kapta meg második sárgáját egy durva belépőt követően. A 90. percben a meccs során egymást többször „megtaláló" zsombói Németh és a vendég Juhász újra összecsapott a labdáért, mindketten a földre kerültek, dulakodtak, információink szerint egy-két pofon is elcsattant. Társaik hamar szétválasztották a perlekedőket, de a játékvezető mindkettőjüket kiállította.

Az ifiknél a hajrában, 8-2-es vendégvezetésnél információink szerint az egyik hazai játékos ököllel ütütte meg ellenfelét, majd tömegjelenet alakult ki a pályán. A találkozón Boros Máté Dávid játékvezető Gyuris Ákost állította ki a 90. percben.

Egyik olvasónk, Mihálffy Zsolt szerint az ifjúsági mérkőzésen történtek kicsit másként alakultak: "A Zsombó SE nevében a következőekről tájékoztatnám Önöket. A mérkőzés utolsó percében valóban érdekes dolgok történtek, melyek szeretnénk tisztázni: Gyuris Ákost egy szabályos szerelést követően, amúgy a meccsen két sérülést okozó csanyteleki játékos leanyázott. Valóban nekiugrott ellenfelének, amelyet követően a földre terítették, ököllel verték a vendég játékosok. Így alakult ki a sportszerűtlen magatartás, melyet a hazai és vendég sportvezetők szakítottak félbe. A fiatal játékvezető, aki nem hibáztatható a történtekért, a soha nem látott akció bekövetkeztében teljesen értetlenül állt a történtek előtt, és Gyuris Ákos kiállítását követően a 90 perce tartó mérkőzést lefújta. Köszönettel: Mihálffy Zsolt."