2016. 09. 28. szerda - Vencel 9°C | 22°C

A Juventus hazai pályán győzte le a Real Madridot

A Juventus hazai pályán 2-1-re legyőzte a Real Madridot, A címvédő Manchester United hazai pályán sima, 3-0-ás győzelmet aratott a Celtic Glasgow felett.
A Juventus hazai pályán 2-1-re legyőzte a Real Madridot a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek 3. fordulójában.

A torinói együttes góljait Alessandro Del Piero és Amauri lőtte, míg a madridiaknál Ruud van Nistelrooy volt eredményes.

A G csoportban az Arsenal gyakorlatilag már az első félidőben eldöntötte a Fenerbahce elleni találkozót, míg a Dinamo Kijev 1-0 nyert a Porto otthonában.

Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló

G csoport:
Fenerbahce (török)-Arsenal (angol) 2-5 (1-3)
g: Silvestre (19., öngól), Güiza (78.), illetve Adebayor (10.), Walcott (11.), Diaby (22.), Song (49.), Ramsey (94.)
FC Porto (portugál)-Dinamo Kijev (ukrán) 0-1 (0-1)
g: Alijev (27.)

A csoport állása: 1. Arsenal 7 pont, 2. Dinamo Kijev 5, 3. FC Porto 3, 4. Fenerbahce 1

H csoport:
Juventus (olasz)-Real Madrid (spanyol) 2-1 (1-0)
g: Del Piero (5.), Amauri (49.), illetve van Nistelrooy (66.)
korábban, végeredmény: Zenit (orosz)-BATE Boriszov (fehérorosz) 1-1 (0-0)
g: Fatih Tekke (81.), illetve Nehajcsik (52.)

A csoport állása: 1. Juventus 7 pont, 2. Real Madrid 6, 3. BATE Boriszov 2, 4. Zenit 1

A címvédő Manchester United hazai pályán sima, 3-0-ás győzelmet aratott a Celtic Glasgow felett a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában.

A kvartett másik találkozója kilenc gólt és igen fordulatos 90 percet hozott, amelyből végül a Villarreal jött ki jobban az Aalborggal szemben.
A Bayern München otthonában könnyedén legyőzte az így még mindig nyeretlen Fiorentinát, míg az Olympique Lyon gólzáporos találkozón végül 5-3-as győzelmet aratott a Steaua Bucuresti vendégeként.

Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló:

E csoport:
Manchester United (angol)-Celtic Glasgow (skót) 3-0 (1-0)
gól: Berbatov (30., 52.), Rooney (77.)
Villarreal (spanyol)-Aalborg BK (dán) 6-3 (2-2)
g: Rossi (28.), Capdevilla (33.), Llorente (67., 70., 84.), Pires (79.), illetve Saganowski (19.), Enevoldsen (36.), Johansson (77.)

Az állás: 1. Manchester United 7 pont (6-0), 2. Villarreal 7 (7-3), 3. Celtic Glasgow 1 (0-4), 4. Aalborg 1 (3-9)