2016. 12. 08. csütörtök - Mária -5°C | 3°C

Döntetlent játszottak a magyarok a szerbekkel

A magyar férfi vízilabda válogatott 11-11-es döntetlent játszott Szerbia legjobbjaival a Volvo Kupa elnevezésű torna második játéknapján, szombaton. Kemény Dénes tanítványai sokáig több góllal vezettek az ősi riválissal szemben, ám a szerbek a végén magukra találtak és egyenlítettek.
Jól indult a találkozó a magyarok számára, hiszen hamar háromgólos előnyre tettek szert, ám a szerbek még az első negyed vége előtt egyet ledolgoztak a hátrányukból. A második negyed elején aztán egygólosra csökkent a magyar együttes előnye, de nem estek kétségbe Birosék és újra növelték az előnyüket.

A harmadik negyed végén 10-8-ra vezetett Magyarország sőt, a záró felvonás közepén 11-9 is volt az eredmény, ám a szerbek előbb szépítettek, majd az egyenlítés is összejött nekik. A végén akár a győzelem is összejöhetett volna déli szomszédainknak, de végül kimaradt a lehetőség.

Volvo Kupa, második játéknap:

Magyarország - Szerbia 11-11 (4-2, 1-2, 5-4, 1-3)

Nem jött össze az újabb győzelem a Veszprémnek

Az MKB Veszprém hazai pályán 23-22-es vereséget szenvedett a Montpellier együttesétől. Tovább olvasom