2016. 12. 09. péntek - Natália -4°C | 7°C

Fülöp végigvédte a Stoke City elleni meccset

Fülöp Márton védte a Sunderland kapuját a Stoke City elleni, 2-0-s győzelemmel végződött összecsapáson, az angol bajnokság 25. fordulójának szombati játéknapján.
Az első félidő után még 0-0 állt az eredményjelzőn, ám a második félidőben a hazai pályán játszó Sunderland Kenwyne Jones révén megszerezte a vezetést, majd a 90. percben David Healy végleg eldöntötte a találkozó sorsát.

A bajnokaspiráns Chelsea csak 0-0-s döntetlenre volt képes a Halmosi Pétert nélkülöző Hull City vendéglátójaként, így Luiz Felipe Scolari tanítványainak tovább csökkent az esélyük a pontvadászat megnyerésére.

A Fulham is gólnélküli döntetlent játszott a Wigan otthonában, Gera Zoltán végig a kispadról figyelte az összecsapást, csak a 90. percben cserélte be a tréner.