2017. 05. 29. hétfő - Magdolna 13°C | 27°C Még több cikk.

Vereséget szenvedett a Manchester United

Vereséget szenvedett a Manchester United az angol első osztályú labdarúgó bajnokság 20. fordulójában szombaton.
Sir Alex Ferguson csapata hiába vezetett szinte végig, az otthon játszó West Ham a hajrában fordított. A Manchesternek vezetést szerző Cristiano Ronaldo a második félidőben büntetőt hibázott.

West Ham - Manchester United 2-1
gól: Ferdinand (77.), Upson (82.), illetve Ronaldo (14.) Ronaldo a 67. percben bünetőt hibázott

Eredmények: Birmingham - Fulham 1-1 Chelsea - Newcastle 2-1 Portsmouth - Middlesbrough 0-1 Sunderland - Bolton 3-1 Tottenham - Reading 6-4 a hazaiaknál a bolgár Berbatov négy gólt rúgott Wigan - Aston Villa 1-2
Később: Everton - Arsenal

Vasárnap: Derby - Blackburn Manchester City - Liverpool

Magának húzott ellenfelet a ma szülinapos Szávay Ági

A sorsolásnál Ági magának húzott ellenfelet, a WTA rangsor 32. helyén álló ukrán Vakulenkót. Mostani… Tovább olvasom