Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Szeged - delmagyar.hu

2013. 06. 20. csütörtök - Rafael

Még több

Itt vagyok: Nyitólap > Szeged hírei > Bedugult Röszke, tartson Tiszaszigetnek vagy Tompának!

Bedugult Röszke, tartson Tiszaszigetnek vagy Tompának!

Röszke - 90 percet kell várakozni a kilépő személyforgalomnak a Röszke Autópálya-határátkelőhelyen.

Delmagyar.hu - CSMRFK - 2012.08.18. 07:46
Megosztás: Facebook Twitter Iwiw E-mail
A Szerbiába belépő kocsisor a magyar oldalig visszatorlódik, így a kiléptetés tovább nem gyorsítható. A tegnap este belépő irányban is kialakult várakozás megszűnt.

A gyorsabb átlépés érdekében érdemes Tompa vagy Tiszasziget felé kerülni. Utóbbi naponta 8 és 18 óra között tart nyitva magyar és szerb állampolgárok számára.
Megosztás: Facebook Twitter Iwiw E-mail

Akciós szállás Hotel Park Balatonfüred ★★★ 6 250 Ft /fő/éj Akciós szállás Luxury Apartment Hotel Siófok ★★★★★ 5 800 Ft /fő/éj

Hozzászólok a cikkhez


A tisztább tartalom érdekében előzetesen moderálunk. Ez rövid késést fog okozni a komment megjelenésében, amiért megértését kérjük. Az éjjel 23 és 6.30 közötti kommentek 7-ig jelennek meg.
Kérjük, olvassa el Felhasználási szabályainkat!

Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
Kérem, jelentkezzen be vagy regisztráljon!
Töltés, kérem várjon!

Moderálásra küldöm 1. kontrapista 2012.08.18. 11:04

Tegnapi eset Tiszaszigetnél : az EU-s vonalon a piros lámpát " megerősítette " egy kereszbehelyezett pad is 10 óráig, amikor lajhári lassúsággal kitántorogtak a határrendőrök és a vámosok a szolgálati bódéból. Valóban az átkelőnek nincs egy értelmes főnöke, aki a naplopókat munkára kényszerítse ?
p.s.
a szerb oldalon minkét irányban a várakozás nem tartott többet 2-3 percnél



Töltés, kérem várjon!
ˆaz oldal tetejéreˆ

hirdetés

HIRDETÉS
bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...