14. --Kösz az infót. Régóta olvasgatom a hozzászólásokat, de nagyon sokáig kibírtam, hogy én ne írjak, olyan sok volt a bunkó, elkeserítő vélemény, hogy nem láttam értelmét. Most se igen látom, de az ad némi reményt, ha normálisan gondolkodó és nem mocskolódó embereket olvasok. Ha kevesen is vagyunk, de (még) vagyunk!
11. Zotya100 2012.09.14. 21:38,
akkor valszeg nem régóta fórumozol a DM oldalain: sehol máshol nincs ilyen arányban ennyire besavanyodott, mindenre csak morogni tudó közönség
(nem vicc: még az indexes "polidili" fórumokra sem jellemző ez)
10.-11. Igazatok van! Egy érdekes kiállítás, ami nem kerül pénzbe. A mai világban ez t.k jó!
Ja, hogy valaki nem tudja megállni, ha bolt-áruház ajtón belép, hogy ne költsön pénzt, azt sajnálom. És a gyerekét se tudja lebeszélni róla, hogy hisztizzen, az meg nevelés kérdése. Na látjátok ehhez meg még görbe tükör se kell, elég ha otthon az előszobában tükörbe néz a drágám!!! Hi-hi
Akkor most már nem kell várni a csodára, mert megérkezett az Árkádba és a csoda érdekes és tetszik!
10. -- tökéletesen igazad van! A kiállítás érdekes, ingyen van, én is voltam a nagyfiammal, élveztük, utána hazamentünk - vásárlás nélkül - ! Nem hittem volna, hogy lesz, aki ezt is fikázza. Anno voltunk Pesten is, jó borsos belépődíjért.
Szerintem nagyon is helyénvaló reklámozni ezt a kiállítást! Meg kell mondani a csimotának, hogy babám, elmegyünk egy érdekes játékkiállításra, és ha kijátszottad, magad, akkor már megyünk is tovább fagyizni a Tisza partjára. A kiállítás ingyen van, a gyerek élvezi és rengeteget tanul belőle (sőt, a felnőtt is, tessék csak elmenni!), és nem kötelező utána vásárolni.
Ja, hogy valaki nem bírja megállni, hogy ha már ott van, akkor ne vegyen pár tízezer forintnyi göncöt valamelyik fasün-sopban, az magára vessen, ne pedig a kapitalizmust fikázza!
Csodaverzum az Árkádban....cikknek álcázott Árkád-reklám.
Jó, hogy szótak!
Megyünk unokákkal röhögni.
Olycsóbb, mint fölutazni velük Búpestre a Csodák palotájába.
/No persze, akinek nincs kivel-kiért, az pököd, mint minden emberire./
A fotós elakadt a görbe tükröknél?
Micsoda fantasztikus dolgokkal ismerkedhet a nagyérdemű közönség, avagy a csóró, és a vér gazdag proletár! És a hely nem más mint a fogyasztói társadalom egyik csillogó temploma, a szegedi Árkád. Az áruház vezetői pedig mindent elkövetnek annak érdekében, hogy beszédüljenek ebbe a "templomba" a Zemberek, kicsit imádkozni, azaz vásárolni. Hajrá kapitalizmus, hajrá fogyasztó, rohanj minél hamarabb a végzetedbe, és ha kell pusztíts el mindent ehhez, hogy végül bekövetkezzen a szent megsemmisülés!
hirdetés
