2017. 01. 19. csütörtök - Sára, Márió -7°C | 0°C

Dalmády Szandra a megye legszebb sportolónője

Az Universitas Szeged vízilabdázója, Dalmády Szandra nyerte a megye legszebb sportolónője címet. Másodjára megrendezett versenyünkön péntek délig szavazhattak olvasóink. Íme az eredmény!
Pénteken 12 órakor lezárult a szavazás: eldőlt, ki Csongrád megye legszebb sportolónője. A legtöbb szavazatot az Universitas Szeged vízilabdázója, Dalmády Szandra kapta. A képzeletbeli dobogó második fokára a fitness-bajnok Miklós Melinda, a harmadikra a versenytáncos Mikes Anna került.

– Nagyon örülök annak, hogy nyertem! Figyelemmel követtem a versenyt, láttam, hogy egyik nap én vezettem, másik nap Melinda. De a hajrában én voltam a jobb – mosolygott a 22 éves átlövő, miután közöltük vele a győzelmet.

Dalmády Szandra - fotógaléria

Az indulókra több mint háromezren adták le voksukat péntek délig, a legtöbben – 1235-en – a 22 éves vízilabdásra szavaztak. (A tavalyi nyertesre, Dudás Zitára közel 600 szavazat érkezett!)

Az aranyérmessel készített beszélgetést hamarosan olvashatják honlapunkon, illetve a szombati Délmagyarországban.

Addig is olvassa el Szandra bemutatkozó cikkét és nézze meg a szavazás végeredményét.

Hasba rúgta az élettársát, a nő betondarabbal válaszolt

Egymásnak esett egy férfi és az élettársa a Párizsi körúton. A tettlegességig fajuló veszekedésnek… Tovább olvasom