Bulvár-celeb
2023.12.01. 17:00
Kezdődik az adventi őrület: ünnepi pofonnal köszöntötte egymást két nő az Aldiban (videó)
Vannak, akikből a legrosszabbat hozza ki a nagy készülődés: két nő vitája torkollt verekedésbe a leárazott karácsonyi csomagolópapírok miatt.

Illusztráció
Forrás: Shutterstock
Fotó: Voyagerix
A nők nem azonnal estek egymásnak, eleinte csak veszekedtek a nagy-britanniai üzletben. Annak ellenére, hogy az Aldi kétségbeesett munkatársai igyekeztek megőrizni a békét, a két nő a csomagolópapírért nyúlt, és hevesen ütni kezdték vele egymást – írja a DailyMail értesülése alapján a Magyar Nemzet.
A brit lap megkereste az Aldit és a rendőrséget is, hogy megtudják, mi okozta a botrányt, de nem kaptak választ a kérdéseikre.
Bulvár-celeb
- Óriásplakáton üzent a lottónyertes?
- Íme, 9 mikrós trükk, ami megkönnyíti a mindennapokat
- Ezeket a tanácsokat érdemes megfogadni, hogy gondtalan legyen a nyaralás
- Mit árul el a személyiségünkről az, ha segítünk a pincérnek?
- Állatkínzónak tartják a világhírű színésznőt a legutóbbi tette miatt (videó)
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a delmagyar.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Feliratkozom a hírlevélre