2015.04.06. 21:14

SZEOL SC: oda a veretlenség

A SZEOL SC NB III- as labdarúgócsapata a Dabas vendége volt a Közép csoport 21. fordulójában.

Dabas–Szeol SC 2–1 (0–2)
Férfi labdarúgó NB III, Közép csoport, 21. forduló. Dabas, 200 néző.
Vezette: [namelink name="Gaál Gyöngyi"] (Szarva, Zorinácz).
Dabas: Scheilinger – Dévai, Tóth, Lázár, Zsíros – Molnár, Wilson, Takács, Gáspár – Hollauer, Geiger. Edző: [namelink name="Honti József"].
SZEOL SC: Leindler – Grünvald, Dlusztus, Bjedov – Forró, Puskás, Ondrejó, Kormányos – Bata, Beretka – Faragó. Edző: [namelink name="Tóth Ákos"].
Gólszerzők: Dévai (31. – 11-esből), Gáspár (33.), ill. Bjedov (88.).
Csere: Takács helyett Bozsik a 68., Gáspár h. Szkunc a 80., Wilson h. Buczkó a 85. percben, ill. Forró h. Ngalle a szünetben, Kormányos h. Végh a szünetben.
Sárga lap: Takács a 34., Molnár a 87., ill. Dlusztus a 30., Kormányos a 43., Grünvald a 78., Leindler a 89. percben.

A kék-feketék bíztak benne, hogy a tavaszi veretlenségüket tovább tudják őrizni. Nem sikerült, hiszen fél óra után a hazaiak kaptak egy érthetetlen tizenegyest. Értékesítették, majd két percre rá újra betaláltak.

A szegediek végig jobban játszottak, de mezőnyfölényük csak a 88. percben érett góllá, amelyet Bjedov közelről szerzett. Ez már késő volt.

Tóth Ákos: – A játékvezetés április tréfa volt. Ettől függetlenül gratulálok a Dabasnak, hiszen mi három gólt is szerezhettünk volna. Sajnálom, hogy megszakadt a sorozatunk, szombaton megpróbálunk javítani.

További eredmények: Kozármisleny–Vác 1–0, REAC– ESMTK 4–1, Videoton II.– Szentlőrinc 2–0, Bölcske– Maglód 6–0, Szekszárd–Orosháza 3–0, Gyula–Monor 2–2, Baja–Dunaharaszti 0–2.

1. Vác 21 12 5 4 41 – 20 41
2. Kozármisleny 21 11 5 5 47 – 19 38
3. Bölcske 21 11 2 8 44 – 27 35
4. REAC 21 9 8 4 36 – 24 35
5. Dabas 21 10 4 7 40 – 31 34
6. Monor 21 9 5 7 36 – 27 32
7. Videoton II. 21 9 4 8 33 – 26 31
8. Dunaharaszti 21 8 7 6 28 – 24 31