2017. 01. 24. kedd - Timót -7°C | 1°C Még több cikk.

Hajszálnyira voltak

Szeged - Az ezüstéremért harcoló, két korábbi válogatott játékossal megerősített Szécsény ellen csak titkon remélt pontszerzést a Floratom Szeged AC Kalo-Méh együttese a férfi asztalitenisz Extraligában.
A Dudás, Kószó duó döntő játszmában veszített a Varga, Vitsek párossal szemben, majd Dudás parádés játékkal győzte le Vitseket. Kószó Podpinkát múlta felül, Kancsár veresége ellenére is 2–2 állt az eredményjelzőn.

A nap slágermeccsén Dudás ellenállhatatlan játékkal győzte le Vargát, de a vendégek fordítottak, 3–4. Dudás papírformagyőzelme, majd Kancsár veresége után Kószó az egy bajnoki pontért harcolhatott Varga ellen, a döntő játszmában 6–0-ig kiválóan játszott, de rutinos ellenfele fordított, így a vendégek örülhettek.

Lukács Levente: – Ismét hajszálnyira voltunk a bravúros pontszerzéstől. Dudás Róbert kiemelkedően játszott.

Floratom Szeged AC Kalo-Méh– Szécsény 4–6
Férfi asztalitenisz Extraliga, 17. forduló, Szeged.
A szegedi győztesek: Dudás 3, Kószó A. 1.

Mindkét Dalmády-lány remekelt a rájátszás nyitányán

A női vízilabda OB I 5–7. helyéért zajló, torna rendszerű rájátszás első körében az Újpest látta vendégül a Honvéd és a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem csapatát. Tovább olvasom