2017. 10. 17. kedd - Hedvig 9°C | 23°C Még több cikk.

Tenisz: Szeles Mónika bejelentette visszavonulását

Szeles Mónika végleg befejezte pályafutását - ezt a magyar származású amerikai teniszcsillag jelentette be helyi idő szerint csütörtök este. Szeles a 2003-as Roland Garroson lépett utoljára pályára, ahol megsérült a bal lába. Azóta csak felkészülési mérkőzéseket vívott, ám sosem zárta ki a visszatérés lehetőségét.
"A tenisz volt és marad is az egyik legfontosabb dolog az életemben" - mondta Szeles. "Az elmúlt időszakban sokat gondolkodtam a visszatérésen, de úgy határoztam, hogy inkább nem erőltetem" - folytatta a 34 éves egykori világelső. "Továbbra is szeretnék felkészülési meccseket játszani, amelyek bevételét jótékonysági célokra szeretném fordítani" - mondta jövőbeli terveiről a teniszező.

"Szeles Mónika a történelem egyik legnagyobb bajnoka, aki rajongók millióinak mutatott példát" - mondta a WTA elnöke, Larry Scott.

Szeles Mónika kilenc Grand Slam-győzelemmel büszkélkedhet (4-szer nyert Australian Opent, 3-szor Roland Garrost és kétszer US Opent), 53 WTA-tornát nyert meg és több, mint 14 millió dollárt teniszezett össze.

Véglegessé vált a női kézilabda válogatott csoportbeosztása

A Nemzetközi Kézilabda Szövetség (IHF) véglegesítette a női olimpiai kvalifikációs tornák… Tovább olvasom