2017. 05. 22. hétfő - Júlia, Rita 15°C | 26°C Még több cikk.

Verrasztó Evelyn ezüstérmet szerzett

Verrasztó Evelyn ezüstérmet szerzett a rijekai úszó Európa-bajnokságon, miután a 200 méteres vegyesúszás csütörtöki döntőjében a második helyen ért célba. A magyar válogatott ezzel már a kontinensviadal első napján megszerezte első érmét.
A 200 méteres női pillangóúszás fináléjában két magyar is érdekelt volt, de egyiküknek sem sikerült érmes pozícióban zárni. Mutina Ágnes a 4. helyen ért célba, Jakabos Zsuzsanna pedig a hetediken. A 200 méteres vegyesúszás döntőjében Nagy Péter képviselte a magyar színeket, neki sem sikerült dobogóra állnia, ő a 6. helyen zárt.

A 400 gyorson induló Kis Gergő a csütörtöki fináléban a 7. helyen ért célba. 100 méteres női hátúszásban középdöntőket rendeztek, itt Szepesi Nikolett a 13. legjobb időt érte el, ami kevés volt a továbbjutáshoz. Ugyancsak kiesett a 100 méteres mellúszás középdöntőiből Molnár Ákos, aki a 15. helyet csípte meg.

Vereséggel búcsúzott a magyar csapat

A magyar női kézilabda válogatott vereséggel zárta a macedóniai Európa-bajnokságot, miután a… Tovább olvasom