Kecskemét és környéke

2012.10.05. 22:45

Az újonctól is kikaptak a kecskeméti kézisek

Zsinórban ötödik vereségét szenvedte el a bajnokságban a Kecskeméti KSE férfi kézilabdacsapata. Avar György csapata ezúttal Cegléden szenvedett vereséget.

Ceglédi KKSE – Kecskeméti KSE 35–28 (20–12)
Cegléd, 800 néző. V: Tomecskó, Unyatinszki
Cegléd: Erdélyi – POCSAI 4, Savón 3, BÍRÓ 4, ANTAL 8, Lepsényi 4, Hódi 5. Cs: LENGYEL (kapus), Tóth N. 1, Gyuris 4, Takács 1, Benke, Csőke 1. Edző: Kökény István
KKSE: KISS O. – Erdős, ACUSI 9, Rossoni 2, Kupcsik, Varsandán Á. 3, Temesvári 6 (1). Cs: Tóth E., Vancsics 7 (1), Kun 1. Edző: Avar György
Az eredmény alakulása. 6. perc: 5–1. 12. p.: 9–4. 16. p.: 11–8. 23. p.: 16–8. 34. p.: 21–15. 40. p.: 27–17. 54. p.: 30–23
Kiállítások: 14, ill. 12 perc
Hétméteresek: 2/0, ill. 4/2

Kökény István: – Fölényes győzelmet arattunk. Tempós játékot kértem a fiúktól, és bár ellenfelünk feltámadt, a lerohanásokból adódó ziccereket nagyon jó százalékban értékesítettük.
Avar György: – A tervünket nem sikerült megvalósítanunk. Több mint negyven perc előnyt adtunk a Ceglédnek.