2017. 10. 17. kedd - Hedvig 9°C | 24°C Még több cikk.

28-23-ra nyert a Pick Szeged a Vác ellen

Szombaton délután Dunakeszin, a szintén NB I-es Vác ellen játszott edzőmeccset a Pick Szeged férfi kézilabdacsapata, és nyert 28-23-ra.
Vác-Pick Szeged 23-28 (10-15)
Felkészülési mérkőzés, Dunakeszi.

A szegedi gólszerzők: Zubai, Larholm, Laszica 5-5, Balogh és Vranjes 3-3, Sulc és Ancsin 2-2, Kekezovics, Vadkerti, Parrondo.

Negyedik edzőmeccsét játszott a Pick Szeged férfi kézilabdacsapata, és harmadik győzelmét könyvelhette Juan Carlos Pastor együttese. Végig magabiztosan vezetett a kétszeres magyar bajnoik, és nyerte meg végül a Dunakeszin lejátszott meccset.

A Pick Szeged legközelebb augusztus 21-én (szerda) 17 órakor a Székelyudvarhely csapatát fogadja az újszegedi sportcsarnokban.

Szegedi AK: kell a siker

A Jet-Sol női labdarúgó NB I alapszakaszának második fordulója következik, amelyben a Szegedi AK… Tovább olvasom