2017. 03. 27. hétfő - Hajnalka 2°C | 12°C Még több cikk.

A-Híd Szeged VE néven folytatja a pólócsapat

A-Híd Szeged VE néven szerepel a 2012–2013-as szezonban a magyar kupa-győztes férfi pólócsapat. Egyre többen csatlakoznak a jövő keddi „Fuss egy kört az A-Híd Szeged VE-vel" akcióhoz.
A magyarkupa-győztes szegedi férfi vízilabdacsapat névadó támogatója az A-Híd Zrt. Az idei szezonban a patinás Tisza-parti alakulat A-Híd Szeged VE néven szerepel a bajnokságban, a magyar kupában és a Bajnokok Ligájában.

Vincze Balázs együttese gőzerővel készül, hétfő délelőtt – pénteken érkezett haza Magyarországra – már csatlakozik a kerethez Molnár Tamás, a csapat háromszoros olimpiai bajnok játékosa, így teljes lesz a keret.

Kedd 17 órakor immár második alkalommal népszerűsíti a mozgást a pólóegyüttes. A „Fuss egy kört az A-Híd Szeged VE-vel" akcióhoz egyre többen csatlakoznak. Nagy Péter súlyemelő olimpikon, Biacsi Ilona és Bernadett paralimpikon után jelezte, hogy ott lesz az eseményen Vajda Attila olimpiai bajnok kenus. Menyhárt Zoltán atlétacsapata, a Titán TC népes küldöttséggel fut majd. 17 órakor az újszegedi Liget Belvárosi hídfőjénél lesz a találkozó, ahol a szurkolók először találkozhatnak a csapattal. Közös fotóval kezdődik az esemény, majd egy kört kocog a minden bizonnyal népes társaság (egy éve 400-an mozogtak).

A Szegedi Vízipóló Suli teljes létszámmal képviselteti magát, de Barok István, a Ságvári gimi testnevelő tanára is megpróbál minél több tanítványt a rendezvény mellé állítani. Az előrejelzés szerint kedd délután jó idő várható, így egy feladat maradt: elővenni a futószerelést, készülni a kocogásra.

• 1. Zotya100 2012. szeptember 14. 22:13
    „Remek kezdeményezés! Az mindenesetre fura, hogy a csapat honlapján ezt írják: "Előreláthatólag jó időt jósolnak a kedd délutánra, így mindenki bízik abban, hogy ismét népes - egy éve 600 voltak - csapat teljesíti az egy kört a csapattal." -- Magyarul: eszerint tavaly 600-an voltak. Itt a cikkben: "(egy éve 400-an mozogtak). "
    Mind a kettő szép szám, de akkor mennyi is az annyi?”

Jubileumi Hattyas-kupa pályaavatóval

A történet tizennégy éve kezdődött: öt csapat részvételével rendezték meg az első Hattyas-kupa kispályás labdarúgótornát. Tovább olvasom