2018. 10. 17. szerda - Hedvig 9°C | 23°C Még több cikk.

Biztatóan játszott a HFC

Egy ponttal gazdagodott hazai pályán a Hódmezővásárhely a labdarúgó NB III Közép csoportjának hatodik fordulójában a Honvéd II. ellen.
Hódmezővásárhely–Honvéd II. 1–1 (1–1)
Labdarúgó NB III, Közép csoport, 6. forduló. Hódmezővásárhely, 300 néző. Vezette: Hanyecz Bence – jól (Pogonyi, Flinta).
HFC: Bordás 6 – Prasler 7, Huszár 6, Pataki 5, Mezei 5,5 – Kormányos 6 (Kökény –, 88.), Szilágyi 6, Szabó M. D. 5,5 (Varga B. 6, 67.), Ablonczy 6, Végh 6 (Laczkó D. –, 82.) – Faggyas 6,5 . Edző: Major László.
Honvéd II.: Berlai – Villám (Darabont 75.), Gergényi, Nemes, Bodrogi, Tömösvári, Hegedűs, Herjeczki (Nagy 46.), Pölöskei (Novák 65.), Stoiacovici, Király. Edző: Pisont István.
Gólszerzők: Faggyas (14.), ill. Hegedűs (32.).
Sárga lap: Huszár (40.), Varga B. (83.), ill. Herjeczki (45.).

Labdarúgás, Hódmezővásárhely. Egy ponttal gazdagodott hazai pályán a Hódmezővásárhely a labdarúgó NB III Közép csoportjának hatodik fordulójában a Honvéd II. ellen. Egy begyakorolt szituáció végén a 14. percben szerzett vezetést a mérkőzésen a Hódmezővásárhely.

Faggyas Milán a jobb oldalról felkanyarodva, körülbelül 22 méterről a kapu jobb oldalába lőtte a labdát. A játékrész derekán egyenlíteni tudtak a vendégek. A második félidőben is jól focizott a Vásárhely, de nem sikerült feltennie az i-re a pontot és megnyerni a találkozót, amutatott játék azonban bizakodásra adhat okot, mivel sok gólhelyzetet ki tudott alakítani a hazai együttes.

Major László: – Nagyon örülök a mutatott játékunknak, annak viszont nem, hogy csak egy pontot szereztünk, mert legalább 8-10 gólhelyzetünk volt.