Délmagyar logó

2017. 02. 24. péntek - Mátyás 5°C | 12°C Még több cikk.

Csongrád megye sportműsora

PÉNTEK

RÖPLABDA

Férfi extraliga, középszakasz az 5–9. helyért: HPQ-Szeged–Csepel, újszegedi sportcsarnok, 18.

VÍZILABDA
Vodafone OB I, férfiak: Bodrogi Bau Szentes–OSC, Szentes, ligeti uszoda, 18.

SZOMBAT

AEROBIK

Családi délután, Csongrád, Batsányi János Gimnázium, 14.

ASZTALITENISZ

Extraliga, férfiak: Floratom Szeged–Lombard, Szeged, volt Móricz-iskola, 11. NB I, férfiak: ATSK Szeged–Borsod Volán I., Szeged, Trióda-centrum, 11. Floratom Szeged II.–Szolnok, Szeged, volt Móricz-iskola, 14.

FUTSAL

NB I, nők, 14. forduló: Szegedi AK Boszorkányok–Kiskunfélegyháza, Szeged-Kiskundorozsma, Orczy-sportcsarnok, 11.

KÉZILABDA

NB I/B, nők: Szeged-Dorozsma-Algyő–Gyöngyös, Szeged- Kiskundorozsma, Orczy-sportcsarnok, 16.

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS

9. téli terembajnokság, Kistelek, 8; A liga: 13-tól; osztályozók: 18 órától. Csongrádi téli terembajnokság, Csongrád, Sághy-szakközépiskola, 13.
Goda Antal nemzetközi ifjúsági emléktorna (Bordány, Zákányszék, Kiskundorozsma, Orgovány, Csóka – szerb, Detta – román), Bordány, 9.

KOSÁRLABDA

NB I A csoport, nők: Mediteam- Szeged–Szekszárd, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 18.
NB I B csoport, férfiak: EnterNet Vásárhelyi KS–DEAC, Hódmezővásárhely, 18 (U20: 15.30).

LABDARÚGÁS

Négycsapatos nemzetközi felkészülési torna (Sándorfalva, KITE-Szeged, Kistelek, Újszentes – román), Sándorfalva, 10.
Felkészülési mérkőzések: Makó FC–Mórahalom, Makó, Erdei Ferenc téri sporttelep, 11. Tisza Volán–Kecskemét II., Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 12. HFC–Orosháza, Hódmezővásárhely, 11. Mindszent–SZVSE-Gyálarét, Mindszent, 11. HFC II.–Székkutas, Hódmezővásárhely, 13.

SÚLYEMELÉS

Abszolút csapatbajnokság, 1. forduló, Szeged, Etelka sori terem, 11. Csongrád megye egyéni bajnoksága, Szeged, Etelka sori terem, 15.

TEKE

Országos férfi keleti egyéni bajnokság, Szegvár, 8.

VÍZILABDA

Női LEN-kupa negyeddöntő, első mérkőzés: Hungerit-MetalCom Szentes–Patrasz (görög), Hódmezővásárhely, Gyarmati-uszoda, 18.

VASÁRNAP


JÉGKORONG
OB I/B, középszakasz: Tisza Volán-Spartak–DAB-Docler, Szeged, műjégpálya, 18.

KÉZILABDA

NB II, Délkeleti csoport, nők: Marosmenti NKSE–Újkígyós, Makó, Erdei János Sportcsarnok, 18 (ifik: 16.15). KSZSE Szeged–Soltvadkert, Szeged, Etelka sor, 16 (ifik: 18).

LABDARÚGÁS

Felkészülési mérkőzések: Tisza Volán–Fábiánsebestyén, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 11. Balástya–Szatymaz, Balástya, 11.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Kadet Jégtánc SE: tömeg helyett minőség

A szegedi Kadet Jégtánc Sportegyesület nem tartozik a nagy múltú, sőt a nagy létszámú klubok közé sem, de kevés gyerekkel minőségi munka folyik. Tovább olvasom