2017. 01. 21. szombat - Ágnes -11°C | 0°C Még több cikk.

Nem erre számítottak

Nem sikerült sorrendben harmadszor nyernie a futsal NB I-ben a Legrand-MetalCom-Szentesnek, amely hazai pályán 7–3-as vereséget szenvedett az Ikrénytől.
Nem volt túl színvonalas a találkozó, a hazaiak fegyelmezetlenül, dekoncentráltan fociztak, ennek eredményeként a vendégek 3–0-ra elhúztak. Ekkor ébredt fel a Szentes, ám mint később kiderült, későn. Igaz, a Legrand-MetalCom játékosai négyszer a kapufát is eltalálták. A hazaiak három találatát Kerepeczky szerezte – 0–7 után, az utolsó öt percben.

Némethy László: – Az elmúlt hetekhez képest csalódás volt a csapat játéka, és a következő meccsre össze kell szednünk magunkat, mert ha így teljesítünk, akkor annak súlyos következményei lehetnek: nem kerülünk a rájátszásba, a legjobb nyolc közé.

Legrand-Metalcom-Szentes–Ikrény 3–7 (0–3)

Szentes, 150 néző. Vezette: Iványi, Viczián.
Szentes: Kovács K. – Kovács N., KEREPECZKY, Marton, Nagy A. Csere: Szabó P. (kapus), Podonyi, Szabó Á., Szabó L., Tóth P., Varga R., Kalános. Edző: Némethy László.
A szentesi gólszerző: Kerepeczky (3).
További eredmények: Berettyóújfalu–FTC 1–1, Aramis–Gödöllő 4–3, Üllő FC Cső-Montage–Kecskemét 5–4, Dupont–Csömör 5–5.

Aranygyűrű Vajdának

A pekingi olimpia egyetlen magyar egyéni bajnoka, Vajda Attila, a Démász Szegedi Vízisport SE… Tovább olvasom