2017. 08. 23. szerda - Bence 15°C | 25°C Még több cikk.

Sándorfalvi győzelem a Fit World-kupán

Befejeződött Szegeden, az Etelka sori sportcsarnokban a +40-es korosztályú Fit World-kupa kispályás labdarúgótorna.
A győzelmet a Sándorfalva szerezte meg, miután a döntőben iksz (2–2) után hetesekkel legyőzte a Fit World csapatát. A viadalra kilenc csapat nevezett, a legjobb hat közé a két finalista mellett az Első Beton, a Charlton, a Metálpont és a Ficak jutott.

Tornagyőztes a Sándorfalva. Fotó: DM/DV
Tornagyőztes a Sándorfalva.
Fotó: DM/DV

Eredmények, a hat között, C csoport: Fit World–Metálpont 4–0, Charlton–Metálpont 3–1, Fit World–Charlton 8–4. D csoport: Első Beton–Ficak 4–1, Sándorfalva–Ficak 4–1, Első Beton–Sándorfalva 2–2, hetesekkel a Sándorfalva nyert.

Helyosztók, döntő: Sándorfalva–Fit World 2–2, hetesekkel a Sándorfalva nyert. A 3. helyért: Első Beton–Charlton 6–4, az 5. helyért: Ficak–Matálpont 1–0.

Szeged TE: lehetetlen nincs

A férfi tekecsapat Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a Szegedi TE ma 13 órától a… Tovább olvasom