2017. 02. 24. péntek - Mátyás 6°C | 12°C Még több cikk.

Vitorlázórepülős elismerések

A közelmúltban tartották a motoros és vitorlázórepülők, hőlégballonosok és siklóernyősök 2010-es díjkiosztó ünnepségét.
A szegedi Alföldi Repülő Klub vitorlázórepülői a Magyar Vitorlázó Kupában voltak érdekeltek. Az egyesületek pontszerző és csapatversenyét – a Dunaferrt és a Malévot megelőzve – az ARK nyerte, előbbit 41 ezer 583 (16 klub közül, 8 csapattaggal, 51 felszállással), utóbbit 11 ezer 607 ponttal, a Szabó József, Varga Sándor, Aczél Ferenc trióval az úgynevezett 3. kategóriában. Egyéniben, 30 versenyző közül, Szabó József 1., a vásárhelyi Aczél Ferenc pedig a 3. helyen végzett, míg klubtársaik, Molnár Géza a 6. és Molnár Gusztáv a 18. helyen zárt. A sikert fokozandó az abszolút sorrendben is Szabó végzett az élen, míg a veterán (75 éves!), de örökifjú Aczél Ferenc 11. lett a 2010-es versenyek összesítése alapján.

Szedeák: rájátszásrajt Sopronban

Elkészült a férfi kosárlabda NB I A csoport alsóházi rájátszásának sorsolása. A Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák csapatára még öt meccs vár a szezonban, ebből kettőt hazai pályán játszanak le. Tovább olvasom