2018. 01. 21. vasárnap - Ágnes -3°C | 3°C Még több cikk.

Eldőlt! Napoli-Manchester City percről percre a delmagyar.hu-n!

Szavaztak, döntöttek, és mi meghajlunk e kérés előtt: este az SSC Napoli-Manchester City labdarúgó Bajnokok Ligája mérkőzést követhetik nálunk percről percre!
Ez lett a végeredmény
Izgalmas csatában, de végül Manchester városi csapata lenyomta az egységeseket – elnézést. Ígérjük, a közvetítés alatt is csak ilyen rossz szójátékokat vetünk majd be...
Este tehát az A csoportból egy olasz–angol pisztolypárbajt követhetnek velünk. További részleteket hamarosan megjelenő felvezető írásunkban találnak.

Korábban írtuk:
Ha nincs PIP-tévéje, akkor mi vagyunk az Ön embere! Nézze az egyik BL-meccset a tévén, és közben sasoljon minket is! Így egyszerre két találkozót követhet nyomon, sőt igazából a játéknap összes mérkőzését, hiszen amint történik valami fontos máshol (gól, esetleg kiállítás, kihagyott tizenegyes), arról is azonnal értesül nálunk!

Szavazni november 22-én kedden, délután négy óráig lehet. Íme a meccsek, amelyekből választhat:

Manchester United–Benfica

Lisszabonban a Luz-stadionban szeptember 14-én 1–1-es döntetlent játszottak egymással. A végeredmény már az első félidőben kialakult, Cardozo találatára Giggs felelt – hogy a számmisztikusoknak is kedvezzünk, a vezetés a 24. percben született meg, az egyenlítő gól a 42. percben esett. S hogy még további érdekes párhuzamosságokat találjunk: mindkét gólpasszt dél-amerikai labdarúgó, a Benficánál az argentin Gaitán, a Manchester Unitednél az ecuadori Valencia  adta a zsugát. Aki győz, biztosan továbbjut. Erre döntetlen esetén is megvan az esély, sőt szerencsés esetben mindkettő továbbléphet – ehhez az kell, hogy a Basel elhasaljon a Galac vendégeként.

Benfica–Manchester United 1–1 (1–1)

SSC Napoli–Manchester City

Halványkékek visszavágója. Az Etihadban a matador, Cavani szerzett előnyt az olaszoknak a 69. percben, amit öt perc múlva, a 74.-ben egyenlített ki Kolarov beálítva az 1–1-es végeredményt. Ha az angolok győznek, a Bayernnel együtt biztosan továbbjutnak. Nápolyi győzelem vagy döntetlen esetén minden az utolsó fordulóra marad, amikor a City otthon fogadja a Bayernt, míg Hamsikék Villarrealba utaznak.

Manchester City–SSC Napoli 1–1 (0–0)

Olympique Lyon–Ajax Amszterdam

Maradjunk annyiban, hogy kilencven percig a pályán labdázott a két csapat az Amszterdam ArenA-ban. Ha győz a Lyon, a pontazonosság és a rosszabb gólkülönbsége ellenére is a hollandok elé kerülnek a továbbjutást jelentő második helyre. Hogy a győzelmet egy borzalmas, kivárásra alapuló 1–0-s meccsen akarják megszerezni, vagy az első perctől kezdve „ész nélkül" rohamoznak, még nem tudni, nekünk ez utóbbi lenne inkább a jobb. Meg talán az Ajaxnak is, hiszen egy ilyen harcmodor ellen ők is könnyebben kontráznak, és egy vezetést, netán egyenlítést jelentő holland gól  egyet jelent a tavaszi BL-meneteléssel. Ez esetben a Lyonnak marad az Európa Liga, oké, elméletben a Dinamo Zágráb még letaszíthatja a negyedik helyre őket, de ehhez a lyoni iksz vagy vereség mellett az is kellene, hogy ma este a Madridot legyőzzék a Bernabeuban. Reális elvárás?

Ajax Amszterdam–Olympique Lyon 0–0

• 5. gszlaszlo 2011. november 22. 13:48
    „akkor szóljatok a haveroknak, hogy voksoljanak!”
  • 4. Larsson 2011. november 22. 11:03
    „A mu elmúlt 2 hónapját elnézve egy dögunalmas 1-0-ra van kilátás!
    A napoli meccs sztem sokkal jobb és pörgősebb lesz, de még egy lyon-ajax is nagyon hajtós lesz, ott is a második hely a tét!”
  • 3. Ebgondolat 2011. november 22. 10:26
    „2. gszlaszlo 2011.11.21. 18:52
    Szomorú vagyok! Ez is csak azt bizonyítja, hogy a TV2 nem ért a labdarúgáshoz csak neveket "vásárol"!
    Miről is van szó: A City és a Napoli egymás ellen játszik, közöttük 2 pont a különbség a City javára. Az utolsó fordulóban City v Bayern és Villarreal v Napoli. Így ma mindkét csapat a "létéért" játszik, egymás ellen!
    United v Benfica: mindkét csapatnak 8 pontja van, az őket követő Basel-nek 5. Ebből elméletileg lehetne arra következtetni, hogy a győztes ma továbbjut, ezért jó meccs lehet belőle. De! Az utolsó fordulóban a Benfica a nulla pontos románokat fogadja, míg a svájciaktól 4 pontot szerzett, így azonos pontszám esetén is jobbak a portugálok! A másik meccsen Basel v United. Bár Manchesterben 3-3 lett, kizártnak tartom, hogy a United egymás után két meccset veszítsen!

Szóval, mindenki döntse el szabadon, de véleményem szerint a mai nap legnagyobb derbijét Nápolyban rendezik!”
  • 2. gszlaszlo 2011. november 21. 18:52
    „@1. Ebgondolat 2011.11.21. 16:25

a tv2 a másik manchesteri meccset adja”
  • 1. Ebgondolat 2011. november 21. 16:25
    „Én mindenképp a Napoli vs City meccset választanám! Remélem a TV2 is... :D
    Tudtommal jövőre lejár a licensz és újra lehet pályázni! Bízom a Délmagyarban, hogy Ők is indulnak a közvetítési jogokért és minden kedden, szerdán megszavaztatják az Olvasókkal, melyik meccset streameljék (persze HD minőségben)!”