2016. 12. 08. csütörtök - Mária -5°C | 3°C

Jégkorong: győzelem Norvégia ellen

Hétfő este újabb felkészülési mérkőzést játszott a svájci A csoportos világbajnokságra készülő magyar jégkorong-válogatott. A mieink ellenfele a finnek után ezúttal Norvégia volt.
Az első harmadban egy szerencsétlen góllal a skandináv alakulat szerzett vezetést, majd a második húsz percben Horváth révén egyenlítettünk, Ladányi és Kóger találatával pedig 3–1-re nőtt az előny, igaz, a norvégok a harmad vége előtt szépítettek.

Az utolsó játékrész hajrájában sikerült a vendégeknek az egyenlítés, a 3–3 a rendes játékidő végéig, majd a hosszabbításban is megmaradt. A büntetőket a magyarok lőtték jobban, a végeredmény: Magyarország–Norvégia 3–3 (0–1, 3–1, 0–1, 0–0), büntetőkkel: 2:1.

Ágyútűzben a sárga tengeralattjáró

Labdarúgás - Már csak nyolc csapat várja az e heti Bajnokok Ligája negyeddöntőit, amelynek első… Tovább olvasom