2017. 09. 21. csütörtök - Máté, Mirella 11°C | 17°C Még több cikk.

Konföderációs Kupa: olasz győzelem az USA ellen

A szünetben még az Egyesült Államok csapata vezetett, a második félidőben azonban az olaszok megfordították a meccset.
A világbajnok olasz labdarúgó válogatott 3-1-re győzött az Egyesült Államok csapata ellen a Konföderációs-Kupa hétfő esti mérkőzésén. A szünetben még az Egyesült Államok csapata vezetett, a második félidőben azonban az olaszok megfordították a meccset. A csereként beálló Giuseppe Rossi két gólt szerzett a találkozón. A nap másik mérkőzésén, délután a brazilok 4-3-as győzelmet arattak Egyiptom felett.

Konföderációs-Kupa, B csoport
Amerikai Egyesült Államok - Olaszország 1-3 (1-0) Gólszerző:Donovan (41. perc - tizenegyesből), ill. G. Rossi (58., 93.p.) De Rossi (72.p.)

A keddi szünnap után szerdán Spanyolország Irakot, Dél-Afrika pedig Új-Zélandot fogadja.

Az első fordulóban kikapott Ivanovics

Már az első fordulóban kiesett a tenisz világranglista hatodik helyén álló Ana Ivanovics, miután… Tovább olvasom