2017. 06. 27. kedd - László 17°C | 33°C Még több cikk.

Megverte a Teplicét a Budapest Honvéd

Óriási lépést tett a továbbjutás felé a Budapest Honvéd labdarúgó csapata, amely szombat este 3-1-re győzött a cseh Teplice otthonában, az UEFA Intertotó-kupa második fordulójában.
A magyar gólókat Hercegfalvi, Abraham és Abbas szerezték. A jövő szombati visszavágót így jelentős előnnyel várhatja a fővárosi csapat. A Honvéd már a 35. percben megszerezte a vezetést, Hercegfalvi bombázott a cseh kapuba. A második félidőben aztán egyenlítettek a hazaiak, Lukas volt eredményes az 58. percben. A hajrát aztán már a magyar csapat bírta jobban, előbb Abraham a 81., majd Abbas is betalált a 90. perecben. A Honvéd így végül 3-1-re nyert a Teplice otthonában.

UEFA Intertotó-kupa, második forduló, első mérkőzés: Teplice (cseh) - Budapest Honvéd 1-3 (0-1) G: Lukas (58.), illetve Hercegfalvi (35.), Abraham (81.), Abbas (90.)

Venus Williams nyerte a wimbledoni családi döntőt

Venus Williams nyerte a wimbledoni tenisztorna női döntőjét szombat délután, miután két játszmában… Tovább olvasom