2017. 12. 16. szombat - Etelka, Aletta 1°C | 11°C Még több cikk.

Női váltónk a 4x100-as vegyesúszás fináléjában

A magyar női válogatott kvalifikálta magát a 4x100 méteres vegyesúszás döntőjébe, miután a hétfő délelőtti előfutamon a nyolcadik helyet szerezte meg.
A Szepesi Nikolett, Bor Katalin, Tompa Orsolya, Verrasztó Evelyn összetételű négyes 4:09.71 perc alatt teljesítette a távot.A legjobb idővel a brit csapat jutott be a döntőbe, a második helyen az orosz váltó végzett, a harmadiki pedig a spanyol válogatott lett.

Vizes Európa-bajnokság, Eindhoven, 4x100 méteres női vegyesúszás, előfutamok: 1. Nagy-Britannia 4:02.68 perc 2. Oroszország +3.75 másodperc 3. Spanyolország +4.30 ... 8. Magyarország +7.03

Egyik magyar sem jutott be a döntőbe 400 gyorson

Egyik magyar induló sem jutott be a 400 méteres női gyorsúszás döntőjébe az eindhoveni vizes… Tovább olvasom