2017. 10. 19. csütörtök - Nándor 10°C | 24°C Még több cikk.

Szatmári Csaba az év végén visszavonul

Befejezi profi pályafutását a Debrecen védőjátékosa, Szatmári Csaba. A klub egyik legeredményesebb játékosa a Lokival három bajnoki címet, egy ezüstérmet és három bronzérmet szerzett, részese volt három kupagyőzelemnek, Szuperkupa-elsőségnek és a két teremlabdarúgó győzelemnek.
Összesen 295 alkalommal viselte a piros-fehér szerelést a bajnokságban, ezzel az örökrangsorban a harmadik helyet foglalja el - írja a klub honlapja.

A most 35 éves Szatmári 1993 nyarán igazolt a DVSC-hez, csak egyszer hagyta el csapatát: egy térdsérülés után fél évre az akkor másodosztályú Nyíregyházára került, hogy visszanyerje formáját. A játékos elmondása szerint alacsonyabb osztályban elfutballozna, de csak a környéken, mert a városból nem szeretne elköltözni.

Románia ellen játszik először a magyar női válogatott

Szerdán Románia ellen megkezdi szereplését a magyar női kézilabda válogatott a macedóniai Európa-bajnokságon. A szövetség az első hat hely valamelyikére várja a magyar női kézilabda-válogatottat a kedden megkezdődött macedóniai Európa-bajnokságon. Tovább olvasom