2017. 05. 24. szerda - Eszter, Eliza 13°C | 24°C Még több cikk.

Talmácsi harmadik

A hetedik helyről rajtolt Talmácsi Gábor harmadik lett a Moto2 géposztályban a gyorsaságimotoros-világbajnokság Aragón Nagydíján.
A 125 kcm-esek között 2007-ben vb-győztes magyar versenyzőnek idén eddig ez a legjobb szereplése, s ezzel összetettben feljött a hatodik helyre.

– Nagyon boldog vagyok – nyilatkozta a viadalt követően a magyar pilóta. – Végre sikerült nagyon jó beállításokat találnunk, s ennek meg is lett az eredménye.

Eredmények, Moto2 (21 kör, 106,638 km): 1. Andrea Iannone (olasz) 40:33.264, 2. Julian Simon (spanyol) 40:39.467, 3. Talmácsi Gábor 40:39.540.

A pontverseny állása 12 futam után: 1. Elias (spanyol) 224 pont, 2. Simon 148, 3. Iannone 144, ...6. Talmácsi 95.

Következik:
Japán Nagydíj október 3-án.

Talmácsi: A magyar szurkolók bátrak

Blogjában már írt róla, de japán versenyzőtársa halálos balesetéről nem szeretne beszélni Talmácsi Gábor, aki idén a világbajnokság második-harmadik helyét célozta meg. Interjú. Tovább olvasom