2007.03.11. 15:19

Nem bírt a Kecskeméttel a Floratom

A bajnoki címvédő Kecskeméttel hazai pályán sem bírt, s 6–2-re kikapott a Floratom Szeged AC férfi extraligás asztalitenisz-csapata.

Floratom Szeged AC–Kecskeméti Spartacus 2–6
A szegedi győzelmeket [namelink name="Kriston Zsolt"] és [namelink name="Dudás Róbert"] szerezte.

A Dudás, Lukács hazai páros úgy veszített, hogy a Top 12-t nyerő Magyar és a most is jegyzett Marsi két játszmát is csak 2 ponttal tudott megnyerni. Kriston még egyenlíteni tudott, de Lukács simán, míg Dudás két nyert játszma után vesztett. A Kriston–Marsi összecsapáson a jó formában játszó hazai pingpongos 2–1-re vezetett, de végül a kecskeméti játékos örülhetett. Dudás simán legyőzte Vajdát, de ezzel el is lőtték a hazaiak a puskaporukat, 2–4. Lukács második összecsapását is elveszítette. Még Dudásnak felcsillant a remény a győzelemre, de 3–2-re nyert Marsi.

Tóth Tibor: – A vendégek szuperligás tapasztalata mellett a szerencsével sem álltak hadilábon. Nekünk ezután következnek a nyerhető mérkőzéseink.