London 2012 olimpia
2012.06.27. 12:28
Augusztus 2., csütörtök - London 2012 olimpia program
09.30–11.00 | Gyeplabda | Nők | csoportmérkőzés |
10.00–11.45 | Íjászat | Női egyéni | nyolcaddöntő |
10.00–12.00 | Kosárlabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
10.00–12.00 | Tollaslabda | Férfi páros | negyeddöntő |
10.00–13.50 | Strandröplabda | Férfi, női | csoportmérkőzés |
10.00–17.15 | Sportlövészet | Férfi gyorstüzelő pisztoly | 1. nap |
10.00–17.15 | Sportlövészet | Férfi dupla trap | döntő |
10.00–17.30 | Vívás | Női tőr csapat | nyolcad-, negyed-, elődöntő, 5–8. helyért |
10.30–12.00 | Kézilabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
10.30–12.00 | Röplabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
10.30–13.30 | Cselgáncs | Férfi 100 kg | selejtező, negyeddöntő |
10.30–13.30 | Cselgáncs | Női 78 kg | selejtező, negyeddöntő |
10.30–13.50 | Evezés | Férfi négyes | elődöntő |
10.30–13.50 | Evezés | Férfi könnyűsúlyú négyes | döntő |
10.30–13.50 | Evezés | Férfi kétpárevezős | döntő |
10.30–13.50 | Evezés | Férfi könnyűsúlyú kétpárevezős | elődöntő |
10.30–13.50 | Evezés | Női nyolcas | döntő |
10.30–13.50 | Evezés | Női egypárevezős | elődöntő |
10.30–13.50 | Evezés | Női könnyűsúlyú kétpárevezős | elődöntő |
11.00–12.00 | Vízilabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
11.00–13.00 | Asztalitenisz | Férfi egyes | elődöntő |
11.00–13.10 | Úszás | Férfi 50 gyors | előfutamok |
11.00–13.10 | Úszás | Férfi 100 pillangó | előfutamok |
11.00–13.10 | Úszás | Női 200 hát | előfutamok |
11.00–13.10 | Úszás | Női 800 gyors | előfutamok |
11.45–12.15 | Gyeplabda | Nők | csoportmérkőzés |
12.00–14.00 | Kosárlabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
12.00–16.30 | Lovaglás | Díjlovaglás csapat | 1. nap |
12.15–13.45 | Kézilabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
12.30–14.00 | Röplabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
12.30–21.00 | Tenisz | Férfi egyes | negyeddöntő |
12.30–21.00 | Tenisz | Férfi páros | elődöntő |
12.30–21.00 | Tenisz | Női egyes | negyeddöntő |
12.30–21.00 | Tenisz | Női páros | elődöntő |
12.30–21.00 | Tenisz | Vegyes páros | negyeddöntő |
12.40–13.40 | Vízilabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
13.00–19.00 | Vitorlázás | Férfi 49-es | |
13.00–19.00 | Vitorlázás | Férfi 470-es | |
13.00–19.00 | Vitorlázás | Férfi finn dingi | |
13.00–19.00 | Vitorlázás | Férfi csillaghajó | |
13.00–19.00 | Vitorlázás | Női 470-es | |
13.00–19.00 | Vitorlázás | Női elliott | |
13.30–16.30 | Tollaslabda | Női egyes | negyeddöntő |
13.30–16.30 | Tollaslabda | Vegyes páros | elődöntő |
14.30–16.30 | Ökölvívás | Férfi 60 kg | nyolcaddöntő |
14.30–16.30 | Ökölvívás | Férfi 75 kg | nyolcaddöntő |
14.30–18.00 | Szlalom | Férfi C–2 | elődöntő, döntő |
14.30–18.00 | Szlalom | Női K–1 | elődöntő, döntő |
14.45–16.15 | Gyeplabda | Nők | csoportmérkőzés |
15.00–17.20 | Íjászat | Női egyéni | negyeddöntő, elődöntő, 3. helyért, döntő |
15.00–17.30 | Cselgáncs | Férfi 100 kg | vigaszág, elődöntő, 3. helyért, döntő |
15.00–17.30 | Cselgáncs | Női 78 kg | vigaszág, elődöntő, 3. helyért, döntő |
15.10–16.10 | Vízilabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
15.30–17.00 | Kézilabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
15.30–17.30 | Asztalitenisz | Férfi egyes | bronzmérkőzés, döntő |
15.30–17.30 | Kosárlabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
15.30–19.20 | Strandröplabda | Férfi, női | csoportmérkőzés |
15.45–17.15 | Röplabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
16.50–17.50 | Vízilabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
17.00–18.30 | Gyeplabda | Nők | csoportmérkőzés |
17.00–19.30 | Kerékpár | Férfi csapat üldözőverseny | selejtező |
17.00–19.30 | Kerékpár | Férfi csapat sprint | selejtező, elődöntő, döntő |
17.00–19.30 | Kerékpár | Női csapat sprint | selejtező, elődöntő, döntő |
17.15–18.45 | Kézilabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
17.30–19.30 | Kosárlabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
17.30–19.30 | Torna | Női egyéni | döntő |
17.45–19.15 | Röplabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
18.00–21.00 | Tollaslabda | Férfi egyes | negyeddöntő |
18.00–21.00 | Tollaslabda | Női páros | elődöntő |
19.00–21.50 | Vívás | Női tőr, csapat | bronzmérkőzés, döntő |
19.20–20.20 | Vízilabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
20.00–21.30 | Gyeplabda | Nők | csoportmérkőzés |
20.30–22.00 | Kézilabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
20.30–22.05 | Úszás | Férfi 50 gyors | elődöntő |
20.30–22.05 | Úszás | Férfi 100 pillangó | elődöntő |
20.30–22.05 | Úszás | Férfi 200 hát | döntő |
20.30–22.05 | Úszás | Férfi 200 vegyes | döntő |
20.30–22.05 | Úszás | Női 200 hát | elődöntő |
20.30–22.05 | Úszás | Női 100 gyors | döntő |
20.30–22.05 | Úszás | Női 200 mell | döntő |
21.00–22.00 | Vízilabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
21.00–22.30 | Röplabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
21.00–23.00 | Kosárlabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
21.00–00.50 | Strandröplabda | Férfi, női | csoportmérkőzés |
21.30–23.30 | Ökölvívás | Férfi 60 kg | nyolcaddöntő |
21.30–23.30 | Ökölvívás | Férfi 75 kg | nyolcaddöntő |
22.15–23.45 | Kézilabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
22.15–23.45 | Gyeplabda | Nők | csoportmérkőzés |
23.00–00.30 | Röplabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
23.00–01.00 | Kosárlabda | Férfiak | csoportmérkőzés |
Ezek is érdekelhetik
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a delmagyar.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Feliratkozom a hírlevélre