Sport

2014.05.24. 16:42

Megvan a tizedik! Real-Atleti 4-1 - hosszabbítás után

Csak a rendes játékidő volt nehéz a Real Madridnak, amelyet a holland bíró is megmentett: az öt perces Fergie-time elég volt ahhoz, hogy Ramos egyenlítsen. A hosszabbítás második félidejére meghalt az Atletico.

Garai Szakács László

Real Madrid-Atletico Madrid 4-1 (1-1, 1-1, 0-1)
Labdarúgó Bajnokok Ligája, döntő, Lisszabon Luz Stadion. Vezeti: Kuipers (holland).
Real Madrid: Casillas - Varane, Ramos, Fabio Coentrao, Carvajal - Khedira - Bale, Modric, Di Maria, Ronaldo - Benzema. Vezetőedző:
Carlo Ancelotti.
Atletico Madrid: Courtois - Godin, Filipe Luis, Juanfran, Miranda - Tiago, Koke, Raul Garcia, Gabi - David Villa, Diego Costa. Vezetőedző: Diego Simeone.
Gól: Godin (36.), Ramos (94.), Bale (111.), Marcelo (118.), C. Ronaldo (120.).

Kettőből semmi... Megint összeomlottunk, pedig nem vagyunk Atleti-drukkerek... Újra elveszett a közvetítés maradéka is, elnézést kérünk a technikai hibákért.

BL-döntő: Real Madrid-Atletico Madrid - GALÉRIA

122. perc: Vége, BL-győztes a Real Madrid.

Sajnos csúnya a vége, Simeone sem bír már magával, megenné Kuiperst. Elvileg még van egy középkezdés, majd hármas sípszó, de egyelőre erre még várni kell, kiállították az Atletico edzőjét.

120. perc: Tizenegyeset kpaott a Real Madrid. Cé áll oda, berakja, 4-1, Felül semmi, sárga, nem volt ekkora a különbség, de a hosszabbítás végére ledarálta a Real az Atleticót.

118. perc: Marcelo, 3-1. marcelo Kapja az Atletico-térfél közepén, megindul Simeone ólomkatonái között, kapura, pontosabban Courtois-ba lövi, de a belgának pekke van, mint Kac Gizának, bepattan a hóna alatt a labda, Eldőlt, jó éjt!

117. perc:
Röhög a Széchenyi tér: Marcelo gólpasszol Cének, aki szokásával ellentétben belehal a szépségbe és nem egyből lő. Elcsúszik a csel közben.

116. perc: Cé dugja el a labdát az Atletico-térfél bal oldalán, végül szerelik.

115. perc: Kétségbeesetten küzd az Atletico.

111. perc: Bale FEJJEL! 2-1! Bal oldalon vezet támadást a Real, Di Maria betör az Atletico-tieznhatosra, a beadását azonban blokkolják. A labda fölpörög, és a túl oldalon a támadást kíséri Bale befejeli.

110. perc:
Sosa labdavezetés közben elhagyja a játékszert. Fáradnak a játékosok...

109. perc: Atletico-szabadrúgás jobbról, Gabi beível, Godin fejel, de ezúttal a vonalon marad Casillas, így véd.

108. perc: Modric megpattanó lövését védi Courtois.

107. perc: David Villa majdnem kilépett egy elnézett bedobással, de végül Varane észbekapott.

106. perc: Az Atletico kezdte az utolsó félidőt. Lesz vajon döntés, vagy elmennek a tizenegyesekig?

105+1. perc: Van még nyolc másodperc belőle! Így van Real-szöglet, ezzel ért véget az első félideje a hosszabbításnak.

Anna: Megint nem vagyok sehol sem? :(

105. perc: Egy perc a hosszabbítás...

101. perc: Cé terpeszben, lő, kezezést lát, dühöng, szöglet.

100. perc: Kuipers most már mindenkinek sárgát ad, most Gabi kapott egyett, Marcelót rúgta föl.

97. perc: Majdnem történtek egyébként érdekes dolgok a hosszabbításban...

A lényeg: Godin egy nagy védelmi hibából szerzett vezetést az Atleticónak, amelyet Ramos a hosszabbításban egyenlített ki. Azt egyébként csak Kuipers tudja, miért hosszabbított öt percet.