Délmagyar logó

2017. 01. 24. kedd - Timót -7°C | 2°C Még több cikk.

A hódmezővásárhelyi frankofón versmondó verseny eredményei

A frankofón hónap keretében francia nyelvű versmondó versenyt rendeztek Hódmezővásárhelyen. Az eredmények.
A hódmezővásárhelyi Magyar-Francia Baráti Társaság március 17-én a Frankofónia hónapja keretében 20. alkalommal rendezett francia nyelvű versmondó versenyt négy kategóriában:

I) Kategória (5-6. osztály):

1) Varjú Dóra - Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola, Szentes (tanára: Ráfiné Gáspár Annamária)
2) Ládonyi Laura – Szent Erzsébet Katolikus Általános iskola, Szentes (Ráfiné G.Annamária)
3) Szőke Benedek – Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola, Szentes(Ráfiné G.Annamária)
4) Pataki Noémi - SZTE Ságvári Gyakorló Általános Iskola, Szeged (tanára: Judt Mónika)
5) Nagy Karola - SZTE Ságvári Gyakorló Általános Iskola, Szeged (tanára: Judt Mónika)
6) Williams Hajna - SZTE Ságvári Gyakorló Általános Iskola, Szeged (tanára: Judt Mónika)

II) Kategória (7-8. osztály):

1) Ráfi Anna Réka - Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola, Szentes (tanára: Ráfiné Gáspár Annamária)
2) Endrédi Luca - Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola, Szentes (tanára: Ráfiné Gáspár Annamária)
3) Magyar Bence - SZTE Ságvári Gyakorló Általános Iskola, Szeged (tanára: Czizmás Zsuzsanna)
4) Kun-Szabó Regina - Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola, Szentes (tanára: Ráfiné Gáspár Annamária)
5) Pigniczki Lili – Bonifert Általános Iskola, Szeged (tanára: Urbán Erzsébet)
6) Kocsis Márton - SZTE Ságvári Gyakorló Általános Iskola, Szeged (tanára: Czizmás Zsuzsanna)

III) Kategória (9-10. osztály)

1) Kiss Kinga – Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium,Szeged (tanára: Vajdáné Sásdi Mercedes)
2) Nagy Ágnes – Németh László Gimnázium, Hódmezővásárhely (tanára: Borbásné Sajti Emese)
3) Holtversenyben:
Kiss Réka- Horváth Mihály Gimnázium, Szentes (tanára: Antonjuk Krisztina)
Nyerges Flóra- Zrínyi Ilona Gimnázium, Nyíregyháza (tanárai: Figuláné Christ Gabriella és Petrik Zoltánné)
Ürmös Dominika- Batthány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós (tanárai: Miklósi Ilona és Patai Ágnes)
Varga Virág Anna - Batthány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós (tanárai: Miklósi Ilona és Patai Ágnes)
4) Naár Írisz - Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged (tanára: Vajdáné Sásdi Mercedes)

IV) Kategória (11-12. osztály):

1) János Beatrix – Karolina Gimnázium, Szeged (tanára: Kissik Noémi)
2) Mogyorósi Barbara – Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium, Nyíregyháza (tanára: Ferdinánd Ágnes)
3) Czanik Szilvia – Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged (Vajdáné Sásdi Mercedes)
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Közösségi ház nyílt Vásárhelyen

A Szabadság tér rehabilitációja a város egyik legjelentősebb fejlesztése. Tovább olvasom