Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:

25 találat Bardóczky Kornél névre

2012.04.08. 16:32

Davis kupa: magyar-lett - Nem sikerült a továbbjutás

Balázs Attila és Fucsovics Márton is kikapott vasárnap, ezzel a magyarok 3-2-es vereséget szenvedtek a lettektől, a tenisz Davis Kupa Euro-afrikai Zóna II. csoportjának második fordulójában, Nyíregyházán.

2012.02.12. 15:41

Továbbjutott Szegeden a Davis kupa-válogatott

Balázs Attila győzött Conor Niland ellen vasárnap, ezzel a magyarok 3-1-es behozhatatlan előnyhöz jutottak az írekkel szemben az Euro-afrikai Zóna II. csoportjában, Szegeden.

2012.02.08. 06:09

Davis-kupa: Fucsovics Márton bizakodó

Wimbledon junior bajnokának tetszik az újszegedi sportcsarnokban felépített pálya.

2012.02.03. 08:39

Davis-kupa: érkeznek az írek

A magyar férfi tenisz Davis-kupa-válogatott egy hét múlva már az írek elleni csatára készül az újszegedi sportcsarnokban, február 10-én két egyest játszanak a csapatok.

2011.07.24. 13:40

Szávay Ági is az Ujhidy Tenisziskolában kezdte

Családias légkör és gyerekzsivajtól hangos pályák fogadják a látogatót a város egyetlen tenisziskolájában.

2011.05.17. 08:32

Bardóczky nosztalgiái

Sorozatunkban olyan sportolókkal, edzőkkel és sportvezetőkkel foglalkozunk, akikről régen hallottunk. Bardóczky Kornéllal beszélgettünk.

2008.02.24. 20:01

Bardóczky a második Swissgroup-versenyt is megnyerte

Hódmezővásárhely - Bardóczky Kornél győzelmével fejeződött be a Swissgroup tenisz körverseny második állomása. A Hód TC játékosa simán nyerte a vásárhelyi finálét.

2008.02.19. 19:52

Népes mezőny indul a Swissgroup körversenyen

Hódmezővásárhely - Pénteken kezdődik Hódmezővásárhelyen a Swissgroup férfi teniszkörverseny második fordulója. A szervezők remek munkáját bizonyítja, hogy betelt a 32-es főtábla.

2008.02.18. 18:44

Hódmezővásárhely, a férfiak teniszfővárosa

Hódmezővásárhely - Péntektől immár a második fordulót rendezik meg Vásárhelyen, a Swissgroup-teniszkörversenyen. A 300 ezer forint összdíjazású viadalon ismét rajthoz áll a Hód TC-s Bardóczky Kornél.

2008.01.27. 21:33

Bardóczkyé a pénzdíj

A Swissgroup vásárhelyi, tizenkét versenyből álló férfi tenisztornájának első győztese a Hód TC válogatott versenyzője, Bardóczky Kornél lett.