Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:

8 találat Bereczki Miklós névre

2015.04.11. 10:44

SZEOL SC: szépíteni a szépet

A labdarúgó NB III Közép csoportjában szereplő SZEOL SC remek tavaszt tudhat maga mögött, még ha ezt a képet a legutóbbi, dabasi vereség árnyalja is.

2015.01.26. 06:47

Tiszavirág Szeged Diapolo: az idény legjobb játéka!

Magabiztos, 16–6-os győzelmet aratott a férfi vízilabda E.ON OB I 14. fordulójában a Tiszavirág Szeged Diapolo. Varga Péter együttese hazai környezetben verte 10 góllal a Pécs gárdáját.

2014.12.22. 09:24

Valdor-Szentesi VK: szentesi ünnep 228 nap böjt után

A férfi vízilabda OB I 11. fordulójában a Valdor- Szentesi VK megszerezte idénybeli első győzelmét.

2014.03.31. 09:35

Idegenbeli bravúr a Valdor-Szentestől

A Valdor-Szentes OB I-es férfi vízilabdacsapata a hétvégi fordulóban bravúros idegenbeli sikert (13–7) aratott a Pécs ellen.

2012.10.16. 22:12

Somogyi megszórta a kaposváriakat

Sima győzelmet aratott a Kaposvár vendégeként az A-Híd Szeged VE férfi vízilabdacsapata: Vincze Balázs együttese 14–7-re nyert az OB I 2. fordulójában.

2012.03.25. 20:07

A-Híd Szeged Beton VE: a tét hétfőn már az elődöntő

Győzelemmel búcsúzott az alapszakasztól az A-Híd Szeged Beton VE férfi vízilabdacsapat, Vincze Balázs együttese 18–9-re nyert Kaposváron.

2011.12.12. 08:03

Papesznyi különbség a Beton és a Kaposvár között

A mérkőzést rosszul kezdő Szeged Beton Molnár Tamás klasszisának köszönhetően végül 14–9-re legyőzte az újonc Kaposvárt.

2011.12.10. 19:49

Egy negyednyi komoly vízilabda elég volt: Szeged Beton-Kaposvár 14-9

Nyolc percnyi komoly játékkal a harmadik negyedben megnyerte a mérkőzést a Szeged Beton vízilabdacsapata a Kaposvár ellen.