Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:

70 találat Buday Dániel névre

2014.10.08. 19:29

13 szegedi gólszerő: Orosháza-MOL-Pick 25-39

A MOL-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata magabiztosan nyert Orosházán a bajnokság 8. fordulójában.

2014.05.17. 09:15

Berlin: Király, Dárdai és Baksa városa

Berlin ad otthont a férfi kézilabda-EHF- kupa négyes döntőjének, amelyen a Pick Szeged éppen a házigazda ellen lép pályára az elődöntőben.

2014.04.27. 21:55

Készülj, Berlin! Jövünk! Pick Szeged-Sporting 28-22

A Pick Szeged férfi kézilabdacsapata hat góllal legyőzte a portugál Sporting együttesét, így bejutott az EHF-kupa Final Fourjába.

2014.02.25. 06:19

Húzós hét előtt a Pick

A sikeres eperjesi meccs után (31–29) a Pick Szeged férfi kézilabdacsapata a héten két mérkőzést is játszik.

2014.02.09. 15:09

A vége lett igazán izgalmas: Pick-Nantes 28-27

A Pick Szeged férfi kézilabdacsapata végig biztosan vezetett a francia HBC Nantes ellen az EHF-kupában, ám a vége izgalmas lett.

2013.12.24. 19:27

Erről írtunk 2013 májusában

Szívféreg Szegeden egy kutyában! Bronzérmes az A-Híd, ezüstérmes a Pick Szeged a bajnokságban. Többek közt ezeket írtuk az év ötödik hónapjában.

2013.11.30. 18:55

Irány a csoportkör: Pick Szeged-Benfica 31-25

Végig vezetve múlta felül a Benficát, így kettős győzelemmel jutott be az EHF-kupa legjobb 16 csapata közé a Pick Szeged férfi kézilabdacsapata.

2013.09.10. 10:32

Orosházán a Pick

Szerdán 20 órakor (élőben: Sport Klub, online tudósítás: delmagyar.hu) a Pick Szeged férfi kézilabdacsapata idegenben, Orosházán lép pályára.

2013.08.16. 06:32

Tatai Péter volt a meglepetés

Meglepetés-összejövetelt szervezett lapunk és a Pick Szeged férfi kézilabdacsapata.

2013.07.29. 08:46

Jönnek, mennek: átigazolás körkép Csongrád megyéből

Vízilabdázók, kézilabdázók, futsalosok, sakkozók, asztaliteniszezők cserélnek csapatot a holt szezonban. Íme Csongrád megyéből távozók és ide érkezők listája.