2016. 05. 29. vasárnap - Magdolna 16°C | 29°C

Egy gól döntött

A törökországi Belekben edzőtáborozó Szeged 2011-Grosics Akadémia labdarúgócsapata tegnap lejátszotta harmadik, egyben utolsó felkészülési mérkőzését.
A német Bundesliga 2-ben szereplő Fortuna Düsseldorf ellen is helytállt a Szeged 2011-GA, de végül a német csapat 1–0-ra legyőzte Klausz László legénységét. A mérkőzés egyetlen találatát van Duinen szerezte a 34. percben. A szegedi csapat ugyan megint kialakított helyzeteket, sőt akár két 11-es gyanús esetet is számon kérhet a bírótól, ám végül a harmadik mérkőzésén is gól nélkül maradt.

A Szeged 2011-GA még két napot tölt Belekben, szerdán kora este érkezik a schwechati repülőtérre, majd onnan utazik tovább Gyulára. Csütörtökön és pénteken regeneráló edzések szerepelnek a programban, majd szombaton 11 órától a gyulai Grosics akadémia műfüvesén az NB III-as Gyula ellen játssza az első felkészülési mérkőzését.

A végeredmény: Fortuna Düsseldorf–Szeged 2011-GA 1–0 (1–0). Szeged 2011-GA: Szántai – Áchim, Farkas M., Tóth G., Zabari – Berde, Coroian – Szabó P., Király P., Obot – Germán.

A 60. perctől: Molnár T. – Povázsai, Balogh M., Dudás, Fodor – Oláh G., Zelenyánszki, Pászka – Molnár J., Hegedűs M., Zádori. Edző: Klausz László.

Fölényesen nyertek

Magabiztos győzelemmel kezdte a tavaszi szezont a Floratom Szeged AC Probart extraligás férfi asztalitenisz-csapata Komlón: Vitsekék nüansznyi esélyt sem hagytak a tavalyi bronzérmesnek. Tovább olvasom