2017. 04. 27. csütörtök - Zita 10°C | 24°C Még több cikk.

Gálával ért véget a Kék Mókus-kupa

Szeged - A 26. Kék Mókus-kupa kispályás labdarúgótorna helyosztó napján három bronzmérkőzés és egy emlékmeccs után a +45-ös korosztály döntőjét 6-2-re nyerte a Gulyás Csárda, a +35-ös fináléban pedig a Kiss-Autószervíz nyert büntetőkkel 6-4-re. A -35-ös kategória legjobbja a Hársfa Söröző lett 4-3-as győzelmével.

Szeged Válogatott-Csongrád Megyei Válogatott 4-8 (3-2)
Gálamérkőzés. Vezette: Madácsi, Szűcs.
Szeged Válogatott: Béry István, Laczi Zoltán, Turján György, Lesznek Ferenc, Farkas Miklós, Váczi Béla. Csere: Szalma Gergő, Rabi György, Szél Tibor, Kaszab Zsolt, Takács András, K. Tóth Gyula, Bánki László.  Csapatvezető: Szalai István.
Csongrád Megyei Válogatott: Czirbus Gábor, Magyar György, Tóth Attila, Dargó Balázs, Puskás Csaba, Antal Krisztián. Csere: Harmos Zsolt, Mészáros Zoltán, Udvari Szabolcs, Marton Bence, Kovács Krisztián. Csapatvezetők: Bány Tamás, Tóth Ákos.
Gólszerzők: Lesznek (3', 30'), Takács A. (8'), Laczi (10.), ill. Magyar (3', 25'), Harmos (14', 25'), Tóth A. (22', 40', 40'), Antal (27').

40. perc: Egy kapu előtti kavarodás végén Tóth Attila a kapunak háttal szerez gólt, majd a középkezdés után újra betalál. 4-8

35. perc:
Udvari Szabolcs erős löketet ereszt a kapu felé, a kapus viszont a helyén. Kaszab Zsolt nagyon aktív, több pozícióból is célzott már, de eddig nem talált be.

Kék Mókus Kupa 2012 - a finálék. Fotó: Schmidt Andrea (galéria)

30. perc: Lesznek Ferenc egy erős ívelésbe kap bele fejjel, szép találat. 4-6

27. perc: Tovább üzemel a megyei gólgyár, ezúttal Antal Krisztián villan. 3-6

25. perc: Magyar György második góljával fordít. 3-4 Ha egy üzlet beindul, Harmos Zsolt is dupláz. 3-5

22. perc: Tóth Attila szinte félpályáról lő, lapos és erős lövése szebben nem találhatott volna utat a kapuba. Óriási kapufás gól! 3-3

21. perc: Harmos parádés ollózást mutat be, centiméterekkel megy mellé.

20. perc: A Csongrád Megyei Válogatott aktívabb az első félidő végén, de túlcifrázzák a támadásokat, így szünetben marad a 3-2.

14. perc: Harmos Zsolt szépen eltekerte a labdát távolról, a kapusnak esélye sem volt, nem látott semmit a lövésből. 3-2

10. perc: Laczi Zoltán távoli bombával növeli a szegediek előnyét. 3-1

8. perc: Takács András Váczi Béla passzát váltja gólra. 2-1

3. perc: Magyar György bombájára Lesznek Ferenc azonnal válaszol. 1-1

Első Beton-Hársfa Söröző 3-4 (0-1)
-35 év, döntő. Szeged, újszegedi sportcsarnok, 1500 néző. Vezette: Somodi, Juhász.
Első Beton: Halász Krisztián, Németh László, Végh Ariel, Bali Péter, K. Tóth Gyula, Makra Zsolt, Péter Sándor, Füleki Gábor, Németh Tibor, Kelemen Balázs, Fekete Krisztián. Csapatvezető: Major László.
Hársfa Söröző: Vasas Gábor, Grósz Márk, Grünvald Attila, Kozó Bence Bálint, Fröhlich Tamás, Domonkos Ferenc, Mucsi Máté, Kéri Tamás, Batik Bence, Beretka Péter, Farkas Márk, Fülöp Csaba, Militár Iván, Faragó Bence. Csapatvezető: Hüvös Gábor.
Gólszerzők: Németh L. (23', 33'), Bali (39'), ill. Fülöp (19'), Militár (30'), Farkas (35'), Batik (36').

Az utolsó másodpercben is próbálkozott egy lövéssel az Első Beton, de nem sikerült egyenlítenie, így a -35 év kategória győztese a Hársfa Söröző lett az idei Kék Mókus-kupán.

39. perc: A Pápa és a Siófok egykori támadója, Bali Péter szépít. 3-4 Óriási izgalmak várhatók az utolsó másfél percben.

38. perc: Kéri Tamás eldönthette volna a finálét, de a kontra végén hiába lőhet remek helyzetből.

36. perc: Ezúttal Batik Bence szerez gólt egy bedobás után. Szép kapáslövés. 2-4

35. perc: Batik bedobása után ezúttal érvényes gólt fejel Farkas Márk. 2-3

33. perc: Németh László használja ki a Hársfa Söröző feszültségét. 2-2

32. perc: Farkas gólja előtt a bíró belefújt a sípjába, szabadrúgást ítélt, így érthető, hogy a Hársfa Söröző játékosai pörölnek a játékvezetőkkel. Mindenki nekiesik Somodi sporttársnak, nehezen csitulnak le a játékosok, egy-kettő még most is reklamál.

30. perc: Militár Iván a kapu előtti kavarodásban gyötri be a labdát. 1-2

28. perc: A kapus Vasas Gábor majdnem gólt szerez, ahogy Makra is, életerős lökettel teszteli a kapufát.

25. perc: Az Első Beton két játékossal törhet kapura egy védővel szemben, de Makra Zsolt elpazarolja a lehetőséget, fölé lő.

23. perc: Németh László egy szabadrúgásból lepasszolt labdát lő a kapuba. 1-1

19. perc: Vasas Gábor fantasztikus formában véd, és a Hársfa Söröző elöl is villan: Fülöp Csaba révén vezetést szerez a fehér mezes együttes. 0-1

17. perc:
Gólokat nem látunk, de harcias feleket igen. Kemény meccs. Batik távolról próbálkozik, épphogy elsuhan a labda a kapufa mellett.

14. perc: Ha Batik Bence félfordulatos lövését nem blokkolják közelről, az év egyik legszebb gólját láttuk volna.

10. perc: Kemény csata zajlik, az eddig megszokottnál több a szabálytalanság, de csak taktikai faultokat látunk.

2. perc: Mucsi Máté ziccerben, de csak a kapufát találja el.

A nap utolsó döntője következik. Mindjárt útjára indul a labda. A Hársfa Söröző színeiben a Ferencváros játékosa, Batik Bence is pályára lép.

Kiss-Autószervíz-Pick Söröző-O'NEILL 6-4 büntetőkkel (2-1, 4-4)
+35 év, döntő. Szeged, újszegedi sportcsarnok, 1500 néző. Vezette: Király, Borbás.
Kiss-Autószervíz: Szulyovszky Ákos, Barna Zsolt, Fekete Imre, Keresztesi Zoltán, Némedi Norbert, Szabó Attila, Balla Mihály, Gréczi Gábor, Czéh László, Masa Attila, Lapsánszky Tamás, Zs. Juhász István.
Pick Söröző-O'NEILL: Birtyik András, Lábdi Lajos, Baráth Krisztián, Major László, Martusz Péter, Garamvölgyi Norbert, Farkas Miklós, Révész Roland, Jankó Gábor, Kiss Róbert, Kiss Péter, Rudics Rudolf, Tóth János, Fodor László.
Gólszerzők: Fekete (4'), Barna (17'), Némedi (26'), Zs. Juhász (39') ill. Révész (13' - tízméteresből), Farkas (22'), Martusz (24'), Fodor (30').
Büntetőpárbaj: 2-0 (Némedi, Balla, ill. -)

A Kiss-Autószervíz nyerte a döntőt, ezzel egy évig birtokolhatja a Délmagyarország vándorkupáját.

Büntetőpárbaj:
Némedi Norbert
belövi. 5-4
Major László lövését hárítja Szulyanszky Ákos
Balla Mihály kapufásgólt szerez. 6-4
Révész Roland a felső lécet találja el, így a Kiss

40. perc: Mindkét csapat kihagy egy-egy ziccert, így büntetők döntenek a serleg sorsáról.

39. perc: Zs. Juhász István góljával meg lett az eredménye a folyamatos Kiss-Autószervíz támadásoknak. 4-4 Jönnek a büntetők?

37. perc: Némedi Norbert tízméterest lőhet, de elmarad az egyenlítés, mellé lő.

36. perc: Kiss Péter bődületes kapufát lőtt, talán még most is rezeg a kapu.

29. perc: Fodor László a kapufa mellett várja a passzt, kifacsart testhelyzetől a kapuba erőszakolja a labdát. 3-4

26. perc: A 150 NB I-es mérkőzést maga mögött tudó Némedi Norbert egy gyors akció végén egyenlít. 3-3

24. perc: Egy kontra után Martusz Péter góljával fordít a Pick Söröző-O'NEILL. 2-3

22. perc: Farkas Miklós egy testcsellel a kapust és a védőt is becsapja, majd az üres kapuba helyezi a labdát. 2-2

17. perc: Barna Zsolt egy szögletrúgás után passzol a kapuba. 2-1

13. perc: Révész Roland tízméteresből egyenlít. 1-1

9. perc: A Kiss-Autószervíz két ziccert is kihagy, míg a túloldalon egy szemkápráztató összjáték után marad ki a helyzet.

4. perc: Fekete Imre szerez vezetést. 1-0

A Kiss Autószervíz volt NB I-es kecskeméti játékosokkal áll fel a helyi erőkből álló Pick Söröző O'NEILL ellen.

Gulyás Csárda-Szetáp Mix 6-2 (3-1)
+45 év, döntő. Szeged, újszegedi sportcsarnok. Vezette: Szalai, Szűcs.
Gulyás Csárda: C. Molnár László, Kovács András, Szrenka Béla, Tárkány Zsolt, Orosházi László, Márki Ferenc, Holló János, Deák Ferenc, Tóth Gábor, Leindler Zoltán, Bába László.
Szetáp Mix: Kocsó József, Széles József, Siket József, Tóth László, Bárány Mihály, Botlik Bálint, Méhes Tibor, Simon Szilveszter.
Gólszerzők: Orosházi (2'), Tárkány (10'), Leindler (18'), Márki (21', 30'), Tóth G. (33'), ill. Botlik (13', 40').

40. perc: Botlik Bálint dupláz. 6-2. Ezzel vége, a Gulyás Csárda a +45-ös korosztály legjobbja az idei Kék Mókus-kupán.

36. perc: A Gulyás Csárda már nem a gólra, hanem a szép megmozdulásokra figyel. Vannak eredményesek, és kevésbé hasznosak is. Ötgólos hátránya ellenére a Szetáp Mix becsülettel küzd.

A Gyulás csárda tornagyőztes együttese.
A Gyulás Csárda tornagyőztes együttese.

33. perc: Tóth Gábor egy kipattanó utáni ívelésnél fejel, eredményesen. 6-1

30. perc:
Márki Ferenc egy kontra után okosan gurít a jobb alsó sarokba. 5-1

28. perc: Óriási az iram, olykor csak kapkodjuk a fejünket. Helyzet itt és ott is. Időközben az újszegedi sportcsarnokban is több százan gyűltek össze a finálék idejére.

21. perc: Márki Ferenc növeli az előnyt. 4-1

18. perc:
Leindler Zoltán egy beívelést vált gólra fejjel a kapu torkában. 3-1

13. perc:
A Szetáp Mix egyre több helyzetet alakít ki, és egy remek védés utáni kipattanót Botlik Bálint vált gólra. 2-1

11. perc:
A Gulyás Csárda három az egy ellen megy kapura, de kimarad a támadás végén kialakított ziccer.

A Szetáp Mix csapata kikapott a +45-ös korosztály döntőjében.

7. perc: Tárkány Zsolt egy lendületes akció után növeli az előnyt. 2-0 A Gulyás Csárda magabiztosabban és ötletesebben támad.

2. perc: Orosházi László góljával indul a finálé. 1-0

Következik az első döntő!

Orosházi László és Deák Ferenc személyében kiváló volt NBI-es játékosokkal áll fel a Gulyás Csárda, a Szetáp Mix magját pedig volt makói labdarúgók adják.

Közéleti személyiségek csapata-Ruzsa 7-4 (4-2)
Veress Csaba emlékmérkőzés. Vezette: Serfőző, Rácz.
Közéleti személyiségek csapata: Kiss-Rigó László, Mihálffy Béla, Bohács Zsolt, Hüvös László, Völgyi Dániel, R. Tóth Gábor, Süli Róbert, Gyúrós István, Mádi József.
Ruzsa: Jakus Gábor, Nacsa Richárd, Bata Zoltán, Krisztin László, Varga Roland, Simon Norbert, Jakus Tamás, Fodor János, Majoros Imre, Papp Imre, Jáer Dávid.
Gólszerzők: Süli (8'), Mádi (14', 17'), Hüvös (20'), Völgyi (28', 38'), Gyúrós (39'), ill. Varga (4', 27'), Jáger D. (13'), Nacsa (22').

39. perc: Gyúrós István tíz méterről kapásból lövi ki a bal alsót. 7-4

38. perc:
A bal szélen robog Völgyi Dániel, aki éles szögből növeli a különbséget. 6-4

28. perc: Völgyi Dániel majdnem félpályáról lő laposan, gyönyörű kapufás gól a vége. 5-4

27. perc: Varga Roland szép kapáslövéssel egyenlít. 4-4

22. perc: Nacsa Richárd szép akció után felezi a különbséget. 4-3

20. perc: Hüvös László találatával 4-2

A közéleti személyiségek és Ruzsa csapata. Fotók: Gyuris Ildikó

17. perc: Ötödik gólját szerzi a napon Mádi József, a közéleti személyiségek fordítanak. 3-2

14. perc: Mádi József egyenlít. 2-2

13. perc:
Jáger Dávid szerencsésen pattogó lövésével 1-2

8. perc:
R. Tóth Gábor a bal szélről passzol, Süli Róbert az üresen maradt bal alsóba lő. 1-1

4. perc:
Varga Roland szerzi meg a vezetést a Ruzsa csapatának. 0-1

A közéleti személyiségekből álló csapat játszik a Ruzsa ellen, a mérkőzést az autóbalesetben elhunyt ruzsai labdarúgó, Veress Csaba emlékére rendezik.

Meccs előtti adományozás Veress Csaba családja javára.

Varga Pince-Szlobo Diszkont 4-3 (2-1)
-35 év, bronzmérkőzés, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 150 néző. Vezette: Cseh, Rácz.
Varga Pince: Tombácz Róbert, Magyar György, Puskás Csaba, Podonyi Norbert, Hadár Attila, Kulacsik Tamás, Tóth Attila, Maróti Sándor. Csapatvezető: Varga Béla.
Szlobo Diszkont: Baji Renátó, Baji Szabolcs, Búrány Zoltán, Szlobodnyik Gábor, Kiszner Antal, Zakar Szabolcs, Mészáros Zoltán, Daróczi László, Frank Attila, Bernáth Péter. Csapatvezető: Laczkó János.
Gólszerzők: Kulacsik (12'), Magyar (16'), Tóth A. (34', 35'), ill. Zakar (14', 26'), Kiszner (39').
2 perces kiállítás: Szlobodnyik (11').

A Varga Pince nyerte a -35 év kategória bronzérmét. 16 órától jönnek a Kék Mókus-kupa döntői.

39. perc: Kiszner Antal szépít, izgalmas utolsó perc várható. 4-3

35. perc:
Ismét egy jó passzba ér bele gólt érően Tóth Attila, máris 4-2

34. perc: Tóth Attila szöglet után, kapásból szerez gyönyörű gólt. Újra vezet a Varga Pince. 3-2

26. perc:
Zakar Szabolcs újra egyenlít, ezúttal szabadrúgásból. 2-2

16. perc: Magyar György révén újra vezet a Varga Pince. 2-1

14. perc: Zakar Szabolcs egyenlít. 1-1

12. perc:
Az emberelőnyt Kulacsik Tamás használja ki. 1-0

11. perc:
Szlobodnyik Gábor ütés miatt jogosan kap két perces kiállítást.

A Varga Pince gerincét az UTC Futsal Team adja, szegedi és makói játékosok alkotják a csapatot, a túloldalon Burány Zoltán és a gólvágó Bernáth Péter neve lehet ismerős.

bakelitbolt.hu-Első Beton 5-4 (1-3)
+35 év, bronzmérkőzés, Szeged, újszegedi sportcsarnok, 100 néző. Vezette: Szalai, Zala.
bakelitbolt.hu: Bagdi Ferenc, Tóth Endre, Szélpál Péter, Kiss Attila, Tanács Attila, Mádi József, Szabó Zsolt, Zsikó András, Bubori Róbert, Erhardt Szilárd. Csapatvezető: Kovács Zoltán.
Első Beton: Kovács Krisztián, Szekeres István, Ádelhardt László, Illés Tibor, Papp József, Gyetvai Antal, Takács László, Szabó Zsolt, Tóth Csaba, Imre Zoltán, Turján György, Mahler Ferenc.
Gólszerzők: Szélpál (5', 34'), Mádi (23', 26', 35'), ill. Imre (17', 20'), Szabó (19', 39').

A bronzérmes bakelitbolt.hu

40. perc: Parázs csatát hozott az utolsó perc, de hiába játszott mezőnyben az Első Beton kapusa, megtartotta előnyét a bakelitbolt.hu, ezzel elnyerte a +35 év kategória harmadilk helyét az idei Kék Mókus-kupán.

39. perc: Szabó Zsolt találatával még reménykedhet az Első Beton. 5-4

35. perc: Újabb kontra a bakelitbolt.hu csapatától, Mádi József mesterhármasnál tart. 5-3

34. perc:
Szélpál Péter is dupláz, ezzel a bakelitbolt.hu fordít. 4-3

26. perc: Újra eredményes Mádi József, egy remek passzt vált gólra a kaputól fél méterre. 3-3

23. perc: Mádi József szabadrúgásból csökkenti a bakelitbolt.hu hátrányát. 2-3

20. perc: Imre Zoltán növeli az előnyt. 1-3

19. perc:
Fordít a Beton, Szabó Zsolt egy erős passz után ér jól labdába a kapu torkában. 1-2

17. perc:
Imre Zoltán okos gurítással egyenlít. 1-1

10. perc:
Az Első Beton az imént egykapuzott, több helyzete is akadt, de erejéből csak egy kapufára futotta.

5. perc: Szélpál Péter egy szép kontra után pókhálózza ki a jobb alsó sarkot. 1-0

A bakelitbolt.hu a Zákányszék megyeegyes bajnok csapatára épít, míg az Első Beton gerincét az egykori NB I-es futsalcsapat adja, a legnagyobb név mégis a Debrecenben élvonalban futballozó Turján György.

Sándorfalva-Ficak 4-7 (3-4)
+45 év, bronzmérkőzés. Szeged, újszegedi sportcsarnok, 72 néző. Vezette: Kószó, Király.
Sándorfalva: Barna István, Patocskai József, Dékány János, Sebestyén András, Török Sándor, Molnár József, Fenyvesi László, Mészáros László, Tóth János, Kozma László. Csapatvezető: Széll József.
Ficak: Miskolczi Ferenc, Horváth Róbert, Provits Imre, Polyvás Dániel, Kemenes Zoltán, Polyvás Tamás, Kováts Gábor, Kovács Zoltán, Szabó Gyula, Kakas Zoltán, Urbán Rezső. Csapatvezető: Provits Imre.
Gólszerzők: Molnár J. (4', 20'), Sebestyén (6'), Patocskai (24'), ill. Kováts (4', 40'), Kemenes (13', 18'), Kakas (18'), Provits (25'), Urbán (39').

Kováts Gábor elárulta, hogy Szabó Gyula azt mondta: 20 éve nem hoztam haza érmet. Most sikerült, a Ficak nyerte a bronzmedált.

A bronzérmes Ficak.

40. perc: Kováts Gábor bebiztosítja a Ficak győzelmét, fejesgóllal zárul a derbi. 4-7

39. perc:
Kováts Gábor fejelhetett, de csak a kapufát éri el a játékszer. Urbán Rezső javít, szép akció után lő a hússzúba, ezzel valószínűleg el is dönti a bronz sorsát. 4-6

25. perc: Patocskai József
és Provits Imre tart gólpárbajt. 4-5

22. perc:
Mekkora szóló Molnár Józseftől! Három védőt cselez ki, de a kapuson már nem fog ki.

20. perc: Molnár József két védőt átverve lövi ki a bal alsót. 3-4

18. perc:
Újra villan Kemenes Zoltán, néhány centiméter híján félpályáról lő bombagólt. 2-3. Kakas Zoltán növeli az előnyt. 2-4

13. perc:
Kemenes Zoltán egy szöglet utáni kavarodás után egyenlít. 2-2

6. perc: Sebestyén András fordít. 2-1

5. perc:
A Sándorfalva oldalán egy, a Ficak zöld mezében négy egykori NBI-es játékos focizik.

4. perc: Kováts Gábor, volt NBI-es SZEOL játékos indítja el a Móra-kupa zárónapjának gólözönét 0-1, de Molnár József azonnal válaszol. 1-1

Üdvözöljük olvasóinkat az újszegedi sportcsarnokból. Hamarosan kezdetét veszi az idei Kék Mókus-kupa zárónapja. A három korcsoport bronzmérkőzésével kezdünk.

Három korcsoport, tizenkét csapat – nézzük, kik szerepelnek majd a helyosztókon a 26. Kék Mókus-kupán, amelyet a Szegedi Sport és Fürdők Kft. szervez, Szeged városa, lapunk, valamint az MLSZ megyei igazgatósága támogat.

–35-ös korosztály. Egy fiatal és tehetséges, illetve egy rutinos csapat találkozik a –35-ös korosztály fináléjában (kezdés: 18 óra). A Hársfa söröző együttese főként a Tisza Volán NB III-as alakulatára épül, csupa 19-23 éves labdarúgóból áll, a legnagyobb név a soraikban a Fradi játékosa, Batik Bence. Az ellenfél, az Első Beton „régi motoros" a szakmában, számos futsal- és kispályás tornasiker fűződik a csapat nevéhez. Roszkos Zoltán „összekapta" az együttest, amelyben számos NB I-es vagy NB II-es játékos (például Völgyi Dániel, Bali Péter, Makra Zsolt) található. A két csapat a középdöntőben is találkozott, akkor a Hársfa nyert 11–6-ra. A bronzmeccsen (14 óra) a Szlobo Diszkont (pl. Bernáth Péter, Búrány Zoltán, Gellér Gábor) és a Varga Pince (pl. Magyar György, Puskás Csaba, Koncz Zsolt, Gévai Zsolt) csap össze (korábban: Szlobo Diszkont– Varga Pince 6–7, 2–12).

+35-ös korosztály. Révész Roland tavaly eldöntötte, hogy a Kék Mókus-kupán döntőt játszik, és a gondolat megvalósult. Az egykori móravárosi védő Csiszér Rómeó alakulatával, a Pick söröző- O’Neill (pl. Major László, Farkas Miklós) együttesével került a +35-ös korosztály döntőjébe (17 óra), ahol a sorozat nagy favoritja, a Kiss Autószerviz ellen (korábban: Kiss Autószerviz–Pick söröző-O’Neill 7–4) nagyon nehéz dolga lesz. Masa Attilabarátai között az egykori NB I-es labdarúgók (pl. Balla Mihály, Némedi Norbert, Czéh László, Koncz Zs., Barna Zsolt, Csordás Csaba, Gréczi Gábor, Szulyovszki Ákos) magas szinten művelik a kispályás labdarúgást.

A bronzmeccsen (13 óra) a két csalódott csapat, az egymás után harmadszor éremért játszó bakelitbolt.hu (pl. Dézsi Balázs, Zámbori Gábor, Bagdi Ferenc, Erhardt Szilárd) és az Első Beton egykori futsalosai (pl. Kovács Krisztián, Tóth Csaba, Ádelhardt László, Papp József, Máhler Ferenc) próbálnak meg a bronzéremmel vigasztalódni (korábban: bakelitbolt.hu–Első Beton 6–4).

Újra döntőben: Szrenka Béla a Gulyás csárda színeiben megnyerheti a +45-ös kategóriát – jobbról: Szente László. Fotó: Schmidt Andrea

+45-ös korosztály.
Hiába a legidősebb korcsoport a +45- ösöké a Kék Mókus-kupán, a lelkesedés talán még nagyobb is, mint a fiatalabbaknál. Ugyanúgy mérgesek, ha elrontanak valamit, és ugyanúgy örülnek, ha betalálnak, mint fénykorukban. Éppen ezért lesz érdemes megnézni vasárnap 12 órakor a bronzmérkőzést a Sándorfalva (pl. Fenyvesi László, dr. Tóth János, Patocskai József, Barna István) és a Ficak (pl. Polyvás Tamás, Szabó Gyula, Kemenes Zoltán), illetve a döntőt (16 óra) a Gulyás csárda (pl. Holló János, Tárkány Zsolt, Márki Ferenc, Deák Ferenc, Szrenka Béla, Tóth Gábor, taktikai csere: Kovács András) és a kiszombori–makói Szetáp-Mix (pl. Bárány Mihály, Simon Szilveszter, Anda László) között.

Gálameccsek. A programot két gálamérkőzés is színesíti: előbb 15 órakor a Közéleti személyisek csapata (pl. Bohács Zsolt, Kiss-Rigó László, Mihálffy Béla, Hüvös László, Süli Róbert, Bittmann Emil) jótékonysági meccsen Veress Csaba emlékére lép pályára a Ruzsa ellen (két urnában, a pénztárnál és a küzdőtéren gyűjtünk adományt a balesetben elhunyt egykori labdarúgó családjának), míg 19 órakor a Szeged válogatott és a megyei válogatott játszik.

• 4. vassmazsola 2012. december 24. 07:17
    „Bohácsék bevehették volna a csapatba Bátyai Edinát, mivel nincs munkája biztosan ráért volna..Kicsit hagyták volna játszani aztán úgyis lecserélték volna ....:(”
  • 3. bambulla 2012. december 23. 20:38
    „a két döntőn voltam kint
    az első egy kis szódával elment
    a második döntőtől többet vártam
    egy alázatos, hajtós , látványos játékot játszó Tisza Volánt ( Hársfa söröző ) és egy rutinos, technikás Betont
    ehhez képest a "ki a nagyképűbb focista" zajlott a pályán
    bemelegítésnél mindenkinek ment a trükk, de a pályán szinte csak a Kéri gyerek mutatott valamit