2016. 12. 06. kedd - Miklós -5°C | 3°C

Hemmert sikere az egyetemi országúti kerékpárbajnokságon

A hétvégén 2007. október 7-én vasárnap rendezték meg a Magyar Egyetemi és Főiskolás Sportszövetség Országúti kerékpár Országos Bajnokságát Tahitótfaluban.
A táv 18 km hosszú sík szakasz volt ahol időfutam formájában dőlt el a bajnokság végeredménye amely idén azért is különleges, mert a szövetség centenáriumi évében a fennállásának 100. esztendejében került megrendezésre.

A versenyzőket 1 perces időközönként indítva kellett teljesíteni a távot, és aki a legrövidebb idő alatt teljesíti az győzedelmeskedik.

A női és férfi kategóriában is a Szegedi Tudományegyetem két sportolója teljesítette a távot a legrövidebb idő alatt és szerezte meg a bajnoki címet. A nőknél Bajnok: Révész Anikó 28:31 ami 37,9 km/h-ás átlagsebességet jelent.

A férfiaknál bajnok: Hemmert János 23 perc 57 másodperc ami 45,1 km/h-ás átlag sebességet jelent.

Férfi asztalitenisz: újabb Floratom-siker

A papírformának megfelelően győzött a Floratom Szeged AC a férfi asztalitenisz Extraliga újabb… Tovább olvasom