2018. 11. 16. péntek - Ödön 2°C | 12°C Még több cikk.

HFC: hátrányban is győztek

Folytatta jó sorozatát a Hódmezővásárhely a labdarúgó NB III Közép csoportjában, és hazai pályán a Szentlőrincet győzte le 2-1-re.
A HFC a 40. percben emberhátrányba került, amikor Mezeit egy becsúszás után a bíró kiállította. Mégsem látszódott a továbbiakban a létszámkülönbség, és egy szabadrúgás után Kökény, majd egy szép akció végén Máté talált be. A HFC úgy nyerte meg a mérkőzést és szerzett két gólt, hogy sokkal jobban játszott ellenfelénél.

Major László: – Közel ötven perc emberhátrány ellenére is mi játszottunk jobban, és megérdemeltük a három pontot.

További eredmények: Pénzügyőr–Szekszárd 2–1, Dunaújváros–Dabas-Gyón 1–1, Méhkerék–Komló 1–0, Dunaharaszti–Gyula 2–0, Dabas– Budafok 0–1, Szigetszentmiklós–FTC II. 4–1, a Békéscsaba II.–Paks II. mérkőzés elmaradt.

HFC–Szentlőrinc 2–1 (1–0)
Labdarúgó NB III, Közép csoport, 12. forduló. Hódmezővásárhely, 500 néző. Vezette: Pillók Ádám – jól (Zahorecz, Pogonyi).
Hódmezővásárhely: Bordás 6 – Kormányos 6, Pataki 6, Kökény 7, Mezei 6–2=4 – Máté 7, Szilágyi 6,5 – Szabó D. 5,5 (Marton, 67.), Bartyik N. 6 (Végh, 78.) Tóth A. 6 – Puskás 6 (Szabó M. D., 87.). Edző: Major László.
Szentlőrinc: Ambrusics – Kalmár, Nagy R. (Fenyvesi, 35.), Bodó,  Hambuch – Temesvári (Varga, 58.), Füredi, Turi, Királyházi (Domonkos, 78.), Horváth P. – Tóth A. Edző: Turi Zsolt.
Gólszerzők: Kökény (45.), Máté (74.), ill. Tóth A. (77.).
Sárga lap: Máté (40.), Bartyik N. (60.), Pataki (82.), Kökény (87.), ill. Királyházi (30.).
Kiállítva: Mezei (40.).

Szeged 2011: nem járt a dicséret a jó játékért sem

A labdarúgó NB II 14. fordulójában a Szeged 2011-GA hazai pályán, Gyulán kikapott a szerencsés… Tovább olvasom