2017. 05. 28. vasárnap - Emil, Csanád 13°C | 25°C Még több cikk.

Kupán vágott Starcopy-Szeged

A vártnál jóval gyengébb teljesítményt nyújtott a Starcopy-Szeged a férfi röplabda Magyar Kupa-negyeddöntő első mérkőzésén, így a visszavágó már csak formalitás.
A szegediek jól kezdték a mérkőzést, és ennek köszönhetően 6–1-es vezetéshez jutottak. Ekkor a Kecskemét trénere, Karagics Mátyás időt kért, és a technikai időnél már a hazaiak vezettek 8–6-ra. A nagyobb sebességre kapcsolt Kecskemétet nem sikerült tartania Petheőéknek, és mivel a szegediek védekezésben gyenge teljesítményt nyújtottak, a házigazda tetszés szerint szerezte pontjait.

A második játékrészben ugyan sikerült szorosabbá tenni az eredményt, de a szettet így sem sikerült megnyerni. A vereség többek között annak tulajdonítható, hogy a Starcopyban ezúttal nem voltak játékosok, akik a kritikus pillanatokban húzták volna a csapatot. Önmagához képest mindenki gyengébben játszott.

Nusser Elemér: – Az nem volt kérdés, hogy a párharc esélyese a Kecskemét, de ennél a teljesítménynél feltétlenül többet vártam.

A jegyzőkönyv

Kecskemét–Starcopy-Szeged 3:0 (13, 20, 10). Férfi röplabda Magyar Kupa-negyeddöntő, első mérkőzés. Kecskemét, 100 néző. Vezette: Ujházi, Éva. Starcopy: Strezeneczki, Csíkos, Petheő, Torma, Csányi, Oltványi. Csere: Bitó, Makhult. Edző: Nusser Elemér.

Luka Zvizejtől retteghetnek az ellenfelek

Vasárnaptól megkezdi, illetve folytatja szereplését a Bajnokok Ligájában a Pick Szeged férfi… Tovább olvasom